Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [tuning] LICZNIK E38

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    48

    [tuning] LICZNIK E38

    Witam, czy ktos zna osobe ktora w sposob umiejetny potrafi zmienic "cyferblat" w liczniku E38. Na eBayu kupilem fajne tablice do licznika lecz nie chce ryzykowac sciongania wskazowek bo osadzone sa dosc mocno. Chodzi o sciagniecie wskazowek i zmiane tabliczki licznika i zlozeniu calosci z powrotem. Prosze o info na PW. Dziekuje. DC

  2. #2
    7ka
    Gość
    no skoro temat dales na ogolne forum to pozwol ze tutaj ja cos napisze od siebie...

    wiec sam mam zamiar uporac sie z ta nieszczesna ,niezrozumiala dla mnie zastosowaniem 240km/h w kazdej e38... kiedys mialem e34 i bylo w niej 280!!! a e38 nawet 750 ma 240...

    jeden z naszych kolegow przerobil sobie licznik profesionalnie do 300km/h... wszustko pieknie dziala itp...lecz...koszt tego to okolo 1000 euro...

    drugi nasz kolega tez jest na etapie wstawienia licznika z Alpiny z modelu E39 a tam 320km/h... wiec jeszcze mocniej...i tutaj czekamy na skutki wykonania...i czy wogole jest to mozliwe...bo to nie jest tak ze wstawizsz licznik i dzialac bedzie... trzeba go programowac...

    twoj przypadek czyli zakup nowego cyferblatu.... po 1 czy ten cyferblat jest takze do 240? jesli nie to mija sie to z celem wiadomo...bledne wskazania...

    po 2 wyjecie wskazowek.... odrazu sobie daruj..ja chcialem wyjac wskazowke..i .... kupilem drugi licznik... wiec jesli nie potrafisz tego robic,daj sobie spokoj daj komus kto potrafi... wyjecie wskazowki nie jest proste...bo sama wskazowka ma jeszcze sprezynke wiec jak ona sie rozwinie samemu nie dasz rady...

    sie rozpisalem :x

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    twoj przypadek czyli zakup nowego cyferblatu.... po 1 czy ten cyferblat jest takze do 240? jesli nie to mija sie to z celem wiadomo...bledne wskazania...
    7ka, podejrzewam że chodzi o tarcze plasma/indiglo, podobne lub takie same jak ma greg :)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #4
    7ka
    Gość
    czyli za bardzo sie wkrecilem :razz:

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    64
    No wlasnie wspomnieliscie o tarczach Grega, widzialem,ze ma zólte. Czy mozna gdzies zamowic tarcze w kolorze ktory bedzie mi odpowiadal?

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Można. Poszukaj wątku o jego nowych licznikach w dziale "Tuning" (nie ma już żółtych :) ).
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Ja znam tylko gościa ale z Koszalina.. robi pixele a przy okazji wymieni Ci na życzenie ceferblat.

    dane podałem Ci na PW.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •