Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Lewe powietrze?

  1. #11
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Podmienie przepływke dla waszego spokoju postaram sie ;) krokówki nie mam bo mam elektroniczna przepustnice ;) oczywiscie resetowałem kompa..

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    187
    BMW
    E32
    Skąd
    Kwidzyn
    To przez tą france telepie silnikiem dlatego pomyśl o nowej :)

    Dolar ostatnio leży więc cena też będzie korzystna :]
    pozdro
    zielony
    ale jazda !!! Skype-> zielony730

  3. #13
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    O nowej elektronicznej przepustnicy?? hahahahaahah zarty sie Ciebie trzymaja widze :D

  4. #14
    A czy lambda pracuje? Dla gazu może to nie mieć specjalnego znaczenia ale wolne obroty na Pb współpracują z lambdą.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    187
    BMW
    E32
    Skąd
    Kwidzyn
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    O nowej elektronicznej przepustnicy?? hahahahaahah zarty sie Ciebie trzymaja widze :D
    nie przepustnicy tylko przepływce :]
    pozdro
    zielony
    ale jazda !!! Skype-> zielony730

  6. #16
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Lambda smiga sprawdzana wielkorotnie!! nie kwalifikuje sie do wymiany!

    Przepływka? przy odpieciu przewodu od przepływki silnik traci... dławi sie i prawie gasnie.. wydaje mi sie ze jak by przepływka była trafoiona to by nie było róznicy prawda? I juz pisałem ze ma wtrysk zero strzałów! tak ze starosci by sie przepływka skonczyła?

    Moje przypuszczenia sa takie ze lewe powietrze plus brak palenia na wszystkie gary co mnie dziwi bo cała "elektryka" jest nowa :/ Aktualnie jestem bez lochy :(

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    Podmienie przepływke dla waszego spokoju postaram sie ;) krokówki nie mam bo mam elektroniczna przepustnice ;) oczywiscie resetowałem kompa..
    No właśnie Mibhell, co z tą twoją przepływką?Bo jakby co, to mam kontakt do gościa z Łodzi, który handluje przepływkami na allegro do każdej marki i są to amerykańskie zamienniki.
    Ja kupiłem do swojego V8 rok temu i jak do tej pory jest ok, a dałem 230pln ;)

  8. #18
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez Słowik
    No właśnie Mibhell, co z tą twoją przepływką?Bo jakby co, to mam kontakt do gościa z Łodzi, który handluje przepływkami na allegro do każdej marki i są to amerykańskie zamienniki.
    Ja kupiłem do swojego V8 rok temu i jak do tej pory jest ok, a dałem 230pln ;)
    Nie mam zaufania do takich wynalazków (ciekaw jestem czy we wszystkich parametrach odpowiada orginałowi :/) nio ale skoro jezdzisz na takiej.. ja stawiem ze to nie przepływka chłopaki ze tak to zobaczymy i sie najwyzej odezwe ;)

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Nie wiem ile kosztuje oryginał do R6, ale do mojego 1600 , a Boscha niewiele mniej, używka 400, ale po tym jak musiałem 2szt lecieć z powrotem przez pół miasta oddawać bo były do niczego, przestałem mieć jakiekolwiek dylematy i zamówiłem zamiennik ;)
    Przynajmniej jest nowy, a jak nawali zamówię drugi i wtedy mi wyjdzie prawie tyle co używany oryginał :)

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    187
    BMW
    E32
    Skąd
    Kwidzyn
    Stawiać zawsze możesz tylko ile :] :hah: uwierz to przepływka Λ Drut który jest podłaczony z płytką wypala sie z czasem i powoduje błędne wskazania przez co telepie silnikiem. Raz mocniej rza słabiej na przemian :> Pomaga czasem odłączenie aku ale to chwilowy efekt
    pozdro
    zielony
    ale jazda !!! Skype-> zielony730

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •