Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: dołożenie navi

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa

    dołożenie navi

    odświeżę temat mam zdobyłem w końcu wiązkę jest pod mk2 ale mam czytnik mk3 ,monitor 4 :3 i jakieś tuner podłączyłem do do wiązki ....masa podpięta i wpiąłem sie w kostkę 12pin przy światłach z tylu...i taraz tak czytnik mruga na czerwono (ta kontrolka) radio niby sie włącza (kontrolka pomarańczowa sie świeci) ale nie ma obrazu i teraz pytanie zo robić czy trzeba cos jeszcze podpiąć....????sam juz nie wiem..czy wgrać nowy soft?jeśli zamienię niebieskie kostki to monitor świeci na biało(teraz juz nie wiem która od tv a która od czytnika, prosił bym jakieś zdjęcia kabli które ida do czytnika w niebieskiej kostce)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    niestety nikt nie pomógł rozwiązałem problem sam...wrzuciłem soft v17 i czytnik ożył biały ekran byl spowodowany brakiem lub uszkodzeniem softu..po v17 wgrałem najnowszy..

    ale może ktos odpowie na pytanie dotyczące w którym miejscu sa kostki od podłączenia audio z instalacji pod mk2 bo sa dwie kostki od strony monitora (kable zółte i niebieskie) i czy tez trzeba zmieniać te wzmacniacze antenowe czy wystarczy podpiąć sie pod stare?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •