Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Klamka - zapytanie.

  1. #1

    Klamka - zapytanie.

    Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś z Was posiada fotki jak wyjąć klamki zewnętrzne, lub proszę o dokładny opis jak to zrobić, co po kolei abym czegoś nie sknocił. Z góry dzięki.

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Poszukaj w opisie lihtpakeitu produkcji Anatola. A klamka zdejmuje się bardzo łatwo. Zdejmujesz boczek , odkręcasz poduszki boczne i przesuwasz zapinke na klamce i wyjmujesz klamke.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    Dzięki własnie tam widziełem, wiem że sciągam boczek,potem jest jakieś wygłuszenie ,mysle że tego nie musze sciągać i że dojde do klamki, czy tam trzeba coś odlączyć?? jak z zamkiem?? i jak przesunąc te blokady??? sory że pytam jak dzieciak ale nigdy tego nie robilem i nie wiem, jedno wiem że nie chcialbym skrzanić!!

  4. #4
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Musisz podważyć taki języczek i przesunąć w bok. ?Nic nie odpinasz , poprostu wyjmujesz od zewnątrz klamkę i już. Jak będziesz ją zakładał to po założeniu pociagnij za wewnętrzna klamkę żeby zamek zaskoczył.
    Powodzenia ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #5
    Dzieki EVAN mam nadzieje że sobie jutro poradze, a powiedz czy długo schodzi zdjęcie boczków i klamek??

  6. #6
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez komando07
    Dzieki EVAN mam nadzieje że sobie jutro poradze, a powiedz czy długo schodzi zdjęcie boczków i klamek??
    Boczek to jakieś 3minuty - zaczynasz od światełka na dole boczków, potem klamka wewnętrzna-śrubka, następnie targasz od dołu za boczek-delikatnie bo zatrzaski lubia się łamać.
    A klamka to jakieś 45 sekund :D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #7
    Świetnie że tak mówisz dałeś mi troche nadzieji że jutro zrobie sobie ten light w/g Anatola. Mam jeszcze jedno pytanko!! czy mógłbym Ciebie prosic o nr. tel,bo miałbym jedno pytanko a i może jutro by się przydał jak będe sciągał to wraże czegoś miałbym Twój głos doradczy!!! Jesli możesz to na Priv, a jeśli nie to jeszcze raz Dzięki Evan za pomoc!!!POZDRO.

  8. #8
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Dodatkowo może ci pomóc zaślepka która jest z boku drzwi (czarna,jajowata), pod nią jest ucho od tej blaszki za klamką i wygodnie jest zachaczyć drut i sobie przesuwać jak ci wygodnie.

    Przy tylnych klamkach nie musisz ściągać boczków ponieważ nie ma tych zapadek na blaszkach.

  9. #9
    Witaj Adam to rozumie że tylne klamki sciąga się inaczej niż przednie??

  10. #10
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez AdamBMW
    Przy tylnych klamkach nie musisz ściągać boczków ponieważ nie ma tych zapadek na blaszkach.
    Mam podobny problem, muszę wymienic tylna lewą klamkę zewnętrzną :)
    Mogę prosić o radę jak to zrobić bez zdejmowania boczku?
    Czy klamkę się jakoś podważa, ona jest zamontowana na wcisk?
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •