Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: pomocy jaja z gazem mam

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar oizo_pl
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    580
    BMW
    e65 730d indi.
    Skąd
    Gliwice

    pomocy jaja z gazem mam

    dojechałem na resztak gazu na stacje bp zatanokowałem za 50zł 22okolo i na butli mam wskazówke na max i swiecą sie 4 diody do butli wchodzo około 50l .przejechałem 40km i nic dalej tak samo ?

  2. #2
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Może się to dziadostwo od wskazania poziomu przekręciło bo to zawsze jest loteria heheh jak ktoś tego dobrze nie zamocuje... ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    143
    BMW
    bmw e-38 740 11/1999
    Skąd
    Bolesławiec
    Ja mialem to samo :D zdemontowalem oslone calego wkladu w butli gdzie jest plywak zawor wskaznik elektrozawor i malym mlotkiem delikatnie obstukalem caly wklad po srubach ktore go trzymaja.Mysle ze u ciebie jest tak jak u mnie byl zablokowany plywak w zbiorniku gazu
    M POWER;)

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    butle co jakis czas trzeba odpowietrzac, mozliwe jest tez ze na ktorejs stacji nabili ci duzo powietrza, trzeba odkrecic caly ten zegar i wypuscic nadmiar powietrza, u mnie ze trzy minuty lecialo powietrze zanim wyjalem calkiem plywak, ja mam od niedawna instalacjie i po zatankowaniu na takiej kiepskiej stacji zaczelo mi wchodzic 60 kilka litrow do butli 94, a po odpowietrzeniu juz tak jak powinno byc przeszlo osiemdziesiat, wiec polecam te metode. jak juz go wyjiesz mozesz sobie troche podgiac plywak do gory to bedzie ci wiecej wchodzilo gazu do butli.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar oizo_pl
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    580
    BMW
    e65 730d indi.
    Skąd
    Gliwice
    mozliwe ze masz racje ale ja tego nie ruszam podjade po swiętach do miejsc gdzie robią gaz i to zrobią :D jeszcze cos zdupie ;D
    no i przestroga dlawas ze stacja BP to jest lipa zanatkowałem tam i teraz probemy :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar Jaro
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    55
    BMW
    Myślę o E38
    Skąd
    Polska
    Dziwne ze nikt nie mówi głośno o skali przekrętów na gazie. Po serii afer paliwowych i kilku miesiącach kontroli wszystko przycichło, a gaziarze kręcą lody jeszcze większe jak na paliwie.

    Nie wiem jaką masz butlę, ale u mnie złe wskazania w poprzednim samochodzie to była kwestia odpowiedniego ustawienia rezerwy, bo też sie cuda działy. O szczegółach nie powiem, bo nie robiłem tego sam.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar oizo_pl
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    580
    BMW
    e65 730d indi.
    Skąd
    Gliwice
    85l z firmy brc nom i mi zostało jeszcze na 20km a na butli max

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    rezerwe to masz tylko dla siebie, ja osobiscie to moglbym ja odlaczyc, bo widze ile weszlo gazu na pusty zbiornik i ile robie na nim kilometrow, i to wystarczy zeby wiedziec co sie wozi w butli. jest tez mozliwosc ze moze byc w nim woda jak dawno nikt do niego nie zagladal i wchodzi mniej gazu niz po instalacji, i wtedy juz trzeba te butle zdemontowac by to swinstwo wylac. wszystko to mozna zrobic samemu, zadna to filozofija :)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar oizo_pl
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    580
    BMW
    e65 730d indi.
    Skąd
    Gliwice
    spróbuje to odkręcic :) jak to nie pomoze to zdemątuje i wyleje tom wodę" :medit:

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar Jaro
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    55
    BMW
    Myślę o E38
    Skąd
    Polska
    Dzisiaj w programie Turbo kamera na TVN Turbo był poruszany temat różnic w tankowaniu jakie są na różnych stacjach z gazem. Kilku rzeczy się dowiedziałem, pewnie będę jeszcze powtórki w tygodniu, polecam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •