Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Kupno E60

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    409
    BMW
    g11 740d xdrive
    Skąd
    Elbląg.Cork

    Kupno E60

    witam szanownych kolegów wiem że to nie forum seri 5 ale liczę na pomoc.Moja dziewczyna przymierza sie do kupna e60 z lat 05-06 chodzi jej po głowie 2.0d i teraz zwracam się do kolegów z forum o sugestie podpowiedzi i wszelkie co związane z tą bemką.Pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    mam X3 2,0 D z 2009 roku i silnik nie sprawia zadnych problemow przy przebiegu 90 000 km, w porownaniu z 6 cylindrowymi jest to jednak silnik mało elastyczny, głośny i powyżej 120/km już dosyc daja sie odczuc wibracje, jest oszczedny, ale jednak nie jest to taki komfort jak silniki 6 cylindrowe rzedowe i ja bym dolozyl do wiekszego dizla jesli musi byc dizel...X3 raczej sie nie psuje i to potwierdzaja tez zrodla motoryzacyjne, co do e 60 to jest juz roznie...

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Kolega Dzuda ma E60 co prawda inny silnik, ale napewno coś doradzi.

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    E60 mam już drugą.Pierwsza to też była 530d tyle że bez M-Paka i w dużo słabszej opcji wyposażenia.

    Na silnik nie narzekam.Kultura pracy gorsza niż w mercedesie ale za to bmw lepiej ciągnie.W tej i w tamtej mam skrzynie automat.W takim zestawieniu spala od 7L do 12 w warszawskich korkach.Tak że nie jest źle biorąc pod uwagę że auto ma 500Nm i jedzie na prawdę dobrze.

    Generalnie auto w utrzymaniu tanie nie jest.Nie liczy się już jak w E32 "tu stówka tam dwie" w tym przypadku to raczej "tu tysiąc ,tam trzy) Sama wymiana kolektora+ wymiana oleju w skrzyni to koszt 4500zl (zainteresowani wiedzą o co biega)

    Po kupnie auta dołożyłem w ciągu tygodnia 9tys ale przynajmniej wiem że mam auto "igłę". Po ponownej wizycie w ASO znaleźli tylko pękniętą obudowę zmieniarki CD (która już jest nowa :P)

    E60 u nas na forum to auto bardzo kontrowersyjne.Nie którzy nawet nie chcą o nim słuchać ale mogę tylko podejrzewać czym to jest spowodowane.

    Ja osobiście mam czarną+fabryczne obniżenie+M-Pak+Shadow+czarny grill i uważam że jest to zestawienie najładniejsze



    Co do felg to oczywiście będzie zmiana na styling 172 czyli ori M-Pak .

    Jesli masz jakieś pytania to dawaj śmiało i Ci odpowiem na tyle ile będę wiedział

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    E60 mam już drugą.Pierwsza to też była 530d tyle że bez M-Paka i w dużo słabszej opcji wyposażenia.

    Na silnik nie narzekam.Kultura pracy gorsza niż w mercedesie ale za to bmw lepiej ciągnie.W tej i w tamtej mam skrzynie automat.W takim zestawieniu spala od 7L do 12 w warszawskich korkach.Tak że nie jest źle biorąc pod uwagę że auto ma 500Nm i jedzie na prawdę dobrze.

    Generalnie auto w utrzymaniu tanie nie jest.Nie liczy się już jak w E32 "tu stówka tam dwie" w tym przypadku to raczej "tu tysiąc ,tam trzy) Sama wymiana kolektora+ wymiana oleju w skrzyni to koszt 4500zl (zainteresowani wiedzą o co biega)

    Po kupnie auta dołożyłem w ciągu tygodnia 9tys ale przynajmniej wiem że mam auto "igłę". Po ponownej wizycie w ASO znaleźli tylko pękniętą obudowę zmieniarki CD (która już jest nowa :P)

    E60 u nas na forum to auto bardzo kontrowersyjne.Nie którzy nawet nie chcą o nim słuchać ale mogę tylko podejrzewać czym to jest spowodowane.

    Ja osobiście mam czarną+fabryczne obniżenie+M-Pak+Shadow+czarny grill i uważam że jest to zestawienie najładniejsze



    Co do felg to oczywiście będzie zmiana na styling 172 czyli ori M-Pak .

    Jesli masz jakieś pytania to dawaj śmiało i Ci odpowiem na tyle ile będę wiedział
    Nie ma się co przejmować opinią innych (notabene nie jednokrotnie czytałem uwagi pod kierunkiem Twojej E60, ale ja szczerze mówiąc bym to olał! Miglanc jak widzisz kompana od E60 już poznałeś. powodzenia

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    409
    BMW
    g11 740d xdrive
    Skąd
    Elbląg.Cork
    super te twoje e60 co do samego serwisowania lub ewentualnych napraw to nie mam z tym problemu bo pracuje w serwisie samochodowym dodam że auto zostanie kupione w ie bo tu obecnie mieszkamy co do samego jednostki napędowej to raczej pozostaje 2.0d ze względu na wysoki podatek drogowy jaki tu niestety obowiązuje.Pytam na forum bo bym chciał jak najwięcej opinii usłyszeć o tym aucie.Pozdrawiam

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    e-60 jeździ całkiem całkiem ale bez obrazy po prostu odrzuca mnie wyglad zbyt japoński te światła przednie i kształt auta i wnetrza mi nie pasuje a jechałem 530d e-60 :) ale jako codzienny srodek transportu to pewnie wygodne szybkie auto

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mała233
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    273
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Grudziądz Cork.ie
    jedząc e39 2.2 z 2001r. kilka lat, następna miała być e60, po obejrzeniu tu owych ''piątek'', ich stanu,te w ie. jeżdzę 745i


    CZARNA FURIA..........CZARNA...FURIA..................... .....

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    409
    BMW
    g11 740d xdrive
    Skąd
    Elbląg.Cork
    kolego mała233 a możesz mi zdradzić jakie masz ubezpieczenie i wysokość taxu

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mała233
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    273
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Grudziądz Cork.ie
    tax 1565e i ubezpieczenia dokładnie Ci teraz nie powiem,bo przepisywałam ubezpieczenie w trakcie trwania,coś ok 1400e,na kobietę jest tu taniej ale męża dopisali też


    CZARNA FURIA..........CZARNA...FURIA..................... .....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •