Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Halogeny lusterka ...

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    jeśli wyświetla sie komunikat standlicht prufen a jeśli po sprawdzeniu okazuje sie że wszystko działa i świeci to znaczy że zaróweczki sa na wyczerpaniu czy co to może znaczyć ... bo sprawdzałem wszystkieświatła i wszystko działa wiec nie wiem ... Jak przekrecam kluczyk to za kazdym razem słyszę gong ...
    standlicht prufen to chyba dlugie lub postojowe , juz nie pamietam ..

    A moze Ci swiecic blad i gong wtedy gdy masz za slaba wartosc zarowki .

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Zastanawiam sie po jakiego grzyba to kradną ... Przecież ci psychopatyczni hipokryci zarobią na głowe na tym może 50 zł ... no może 100 zł w porywach ;] ... powiedzcie mi czy jest sens ... widocznie jest skoro te rzeczy dzieją sie bardzo często :/
    idziesz sobie, chwila strach i juz ma 100zl :what: nawet niewobrazacie sobie co ludzie potrafią krasc!!! wszystko ale wszystko sie im przydaje :?

  3. #13
    mi zajebali 4 sztuki gumek w progi ... te pod podnosnik :)

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    O f.uck... Współczuję... I to obydwa elementy na raz... Jak bym dorwał z pałą to bym nie myślał, że mogę odsiedzieć 20 lat za takiego parcha tylko bym lał do końca.

  5. #15
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    zamówiłem już na allegro zamienniki lusterek wraz ze wkładami i podgrzewaniem w sumie 130 zł do tyłu plus jakies 300 za halogeny ... ale po tym co sie stało powaznie zastanawiam sie czy to sie opłaca ... przecież zaraz znowu wyciągną ... zastanawiam sie czy można założyć jakiś porządny alarm którego komputer wykryłby zmiane napięcia na obwodach co dałoby mozliwość przy wykrecaniu i odłączeniu halogenów wybiegnięcia z pałą i połamania nog tym skurwy...om ... Po za tym co oznacza błąd "standlicht prufen" i "nebellicht vo prufen" . ten pierwszy to chyba sprawdzenie postojowych natomiast ten drugi na zdrowy rozsądek oznacza przednie przeciwmgielne światełka ??

    standlicht prufen - masz coś ze światłami postojowymi, sprawdź żarówki i połączenia

    nebellicht vo prufen - ten błąd to niestety brak halogenów...

    No możesz troszkę utrudnić życie złodziejom (poprzez zamocowanie dodatkowe- tu już własna inwencja twórcza, będzie trudniej gnojom...) bo wyjęcie halogenu jest banalne i trwa dosłownie kilka sekund...
    Dreams from Dreams - 7er...

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    tak sie zastanawiam czy są jakieś alarmy zaawansowane które wykryją skok napięcie lub jego obnizenie ... albo po prostu przerwę w obwodzie przez co na pilocie włączy się wibracja i zapipczy ... ?? ogladałem kilka alarmów które rzekomo to mają i zasięg nawet do 1500 m mają jesli coś sie dzieje z samochodem to pilot cię informuje ... np ten : http://allegro.pl/item317033663_luks...opel_6000.html
    pozatym już jestem umówiony z kolesiem który znakuje elementy szklane piaskowo ... a wiec jak kupie nowe halogeny to je oznakuje , wszystkie szyby swiatła itd ;] do tego może ten alarm ...

  7. #17
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    A ja polecę mimo wszystko parking strzeżony to najlepszy alarm. Trzymając autko pod blokiem niestety narażone jest na "blokersów" i złodziejaszków... jak nie zapierdzieli coś to zniszczy a po co ma być ładne... Takie mamy społeczeństwo, w ubiegłym roku miałem fajną akcję, siedzę sobie w domku przy kompie i lukam przez okno a tam 2 szczeniaków koło auta łazi to zaraz wskoczyłem w buty i wyszedłem na klatkę (z zewnątrz mnie tam nie było widać) i patrzyłem co kombinują jeden zaczął się nerwowo rozglądać a 2 do koła i szarpie się z wentylkiem no to wyskoczyłem i złapałem gnojków obydwóch... Wyciągam komórkę i udaję że będę na policję dzwonił i mówię gówniarzom no jak was rodzice z komisariatu odbiorą to się nauczycie porządku jeszcze sąsiad wyskoczył i tez do nich że najlepiej to sprać na miejscu heheh no ale uspokoiłem go a ci gnoje w ryk, że nie chcieli że już nigdy nie będą, że oni tylko tę główkę chromowaną chcieli do roweru zabrać...
    No i po kilku minutach puściłem ich z zaznaczeniem, że jak usłyszę że komuś coś takiego zginęło w okolicy zaraz zgłaszam na policję i jeszcze u dyrektorki w szkole... Co można było więcej zrobić jak porządnie ich nastraszyć taką nauczkę najlepiej zapamiętają... Ewidentnie było widać, że to ich pierwszy wyskok i od razu taka wtopa ;D no ale czy nie wrócą do swoich praktyk tego już pewnym być nie można.
    Dreams from Dreams - 7er...

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Dzisiaj tak dokładnie oglądnąłem prawe lusterko okazało sie że brakuje mi takiej czarnej nakładki z czterema uszkami i otworkami ... ta cześć łączy się z gumką i dzieki niej możliwe jest sterowanie lusterkiem bo w tą cześć zamontowany jest taki biały podłużny element ... zaraz zrobie zdjecie to pokaze o co mi chodzi ...




    Na zdjeciach widać czego mi brakuje ... czy ma ktoś może coś podobnego na zbyciu ... Kur.a tyle problemów przez pojebań...ów jeździć nawet niem oge kurde :/

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    A tu jscze moja śliczna bez halogenów ... aż się płakać chce .... ;(

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Ciekawe czy są jakies zaślepki na halogeny ... Bo przydały by się skoro i tak mi ukradną jak kupie nowe :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •