Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: e38 740 99r odgłosy pukania w okolicach nóg kierowcy

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    27
    BMW
    740 e38
    Skąd
    pl

    e38 740 99r odgłosy pukania w okolicach nóg kierowcy

    Słuchajcie, mam taki przypadek. po przejrzeniu zawieszenia w 2 niezależnych warsztatach nie ma nigdzie luzu w zawiasie z przodu. jednak czy to jadze wolno, czy szybko, jeśli jadę po nierównym, w okolicach nóg odczuwam takie specyficzne pukanie, jakby coś się "przeturliwało", dźwięk jest głucho-metaliczny. generalnie w miejscu gdzie ten odgłos jest jakby odczuwalny, nie ma elementów zawieszenia, gdyż jest to dosłownie pod podłogą - nogami kierowcy...
    Ma ktoś koncepcje co to może być, mechanicy rozkładają ręce, bo niby wszystko w porządku.

    Dodam jeszcze że w momencie jak auto złapie nierówności odnoszę wrażenie jak by przód troszkę szukał toru jazdy, takie myszkowanie... Miał ktoś może podobny problem?
    Ostatnio edytowane przez krzysiek ; 26-06-2011 o 21:16

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar darkman
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    331
    BMW
    E38
    Skąd
    dolnośląskie
    obstawiam gumy stabilizatora ;) przerobiłem to u siebie (reszta była nowa....) no chyba, że pech Cię dopadł i przekładnia zaczyna stukać

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    27
    BMW
    740 e38
    Skąd
    pl
    Cytat Zamieszczone przez darkman Zobacz posta
    obstawiam gumy stabilizatora ;) przerobiłem to u siebie (reszta była nowa....) no chyba, że pech Cię dopadł i przekładnia zaczyna stukać
    Dzięki.A mógłbyś jakiś rysunek wrzucić o które gumy dokładnie chodzi?

    Co do przekładni, to nie jest tak że po rozgrzaniu powinno się pukanie "zwiększać"?
    U mnie puka jednolicie od samego początku ruszenia autem.
    Ostatnio edytowane przez krzysiek ; 27-06-2011 o 07:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •