Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Kafarkowa na sprzedaż ???

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez e32maciek Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Fotka spalania zajebista hhehe
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    eeee tam taka to ja tez moge zrobic to zaden rpbolem delikatne musniecie gazu na 1 lub 2 biegu i po sprawie przy kickdown to jestt pewnie z 300 litrow u mnie heheh u kolegi pewnie podobnie w v12
    Łatwiej zzerować "verb" i zrobić foto
    Dobrze prawisz :D Taka mała prowokacja ;)

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Brakuje jeszcze kratki w zderzaku,
    Już nie ;) Dzisiaj doszła :D

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Dziwne jeszcze że listwy wew też są czarne a nie chrom jak resztra wokół szyb
    To nie dziwne, bo oryginalnie był shadowline.. Poprzedni właściciel zmienił na chrom.. :] Jak trafi się oryginał w dobrej cenie to założę do kompletu resztę listew.. Nie mam na to ciśnienia..

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Ogólnie raczej ciężko będzie ze sprzedażą chodź może i warta swojej ceny
    Na szczęście jestem świadom tego że masz rację.. A i żona mnie usilnie odciąga od tej myśli ;)

    O dziwo zainteresowanie jest spore jak na 2 dni aukcji.. Kilka telefonów było.. Jednak ja nie lubię się targować przez telefon i kończę rozmowę szybko :] Nawet nie oglądali auta ;)


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    116
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Poznan
    Kafarek "PIATECZKA" sam sprzedaje E36 coupe 320 Coupe w oryginalnym pelnym M-pakiecie. Ludzie chca za darmo kupic !!!! Wole aby auto stalo niz sprzedam je za "srubki"

  3. #13
    Z00FY
    Gość
    Priorytetem jest stan blacharski w takim aucie - oczywiście , może jest warta tej ceny nie widziałem auta nie mówię ,że nie jest. Podoba mi się styl w którym jest zmodyfikowana Twoja e32 Kafarek. Są jeszcze ludzie którzy będą w stanie dać 15 tyś za zadbane e32 takim jestem ja i powrócę kiedyś do tego samochodu. Śmiem twierdzić ,że zrobiłem prezent sprzedając swoją 740 ale myślę ,że są jeszcze w Bawarii takie rodzynki które mnie będą interesowały.

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez prezE32s Zobacz posta
    Gdybym nie miał swojej 750... ehhh ;) Rodzina pamiętasz naszą rozmowę na PW, chciałeś budę od 740 lub 750, bierzemy ją na części??? Wyjdzie nam po 6500zł ;) Żarcik oczywiście ;)
    Prędzej bym sobie żyły podciął niż tą E32. Od początku mi się podobała. No ale brak $$

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar capoZe32
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    674
    BMW
    750iL (not LPG)
    Skąd
    Poznań
    Blog
    4

    Post

    Była Kafarkowa siódemka ponownie w sprzedaży .... http://tablica.pl/oferta/sprzedam-lu...tml#cbf5a1d9bd

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •