Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: co brakuje i co to jest...?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    466
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Koszalin

    co brakuje i co to jest...?

    mam pytanie ponieważ zaglądnąłem dzisiaj pod kanapę przejrzeć bezpieczniki czy wszystkie całe i zauważyłem dwa puste miejsca na kasetki i pytanie do czego one służą


    Uploaded with ImageShack.us

    i druga rzecz przy sprzątaniu auta pod fotelem kierowcy leżało coś takiego... co to jest??


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

    z góry dziękuje :)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    "To drugie" to gong pewnie ci nie działa;) O resztę pytaj posiadaczy e32 ja takowej jeszcze nie posiadam:(
    V8 Garage

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    466
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Koszalin
    to co on mi pod siedzeniem robił... to sprawdzę bo i tak z nagrzewnicą będę się bawił :)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Jeśli leżał sobie luzem, pewnie poprzedniemu właścicielowi przeszkadzał dźwięk gong'a.
    Pousuwaj "BABOLE" i montuj go na swoje miejsce a usłyszysz go tylko przy otwartych drzwiach ;)
    V8 Garage

  5. #5
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Jeśli chodzi o te brakujące moduły pod tylną kanapą to tak:
    1. prostokąt górny wskazuje miejsce w którym siedzi moduł od fabrycznego alarmu, który był opcją więc nie przejmuj się że to miejsce jest puste,
    2. prostokąt dolny wskazuje miejsce w którym powinien siedzieć moduł od elektrycznych zagłówków tylnej kanapy.
    Gdyby Cie jeszcze interesowało co może siedzieć pomiędzy tymi prostokątami w tej podłużnej przegrodzie to uprzedzam to pytanie i mówię że jest to miejsce na moduł od PDC. Po wyglądzie tej całej skrzynki wnioskuję że masz silnik M30 gdyż wersje poliftowe miały nieco bardziej rozbudowaną tą skrzynkę.

  6. #6
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Cytat Zamieszczone przez avecezarave Zobacz posta
    2. prostokąt dolny wskazuje miejsce w którym powinien siedzieć moduł od elektrycznych zagłówków tylnej kanapy.
    Czarku muszę cię poprawić moduł sterowania tylnymi zagłowkami jest nad tym który wskazałeś niestety do czego służy ten nie mam informacji

    co do gongu jego miejsce jest pod małym schowkiem po lewej stronie

  7. #7
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Jarku zróbmy zakład :-) Wiem że normalnie jest on w tym górnym rzędzie ale przyjrzyj się tej kostce i porównaj ją u Siebie z modułem od zagłówków. Jeśli masz rację to chylę czoło. :-)

  8. #8
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    a w ten sposób, mi chodziło mi o umiejscownie modułu być może jest tak jak mówisz po prostu ktoś włozył go nie w tym miejscu i tyle
    czarek a co do tego 1 we wszytskich e32 które miałem z fabrycznym alarmem sterownik był osobno w postaci dość dużej zielonej skrzyneczki przykręconej na ściance za tą oprawką ze zdjęcia czy moduł o którym mówisz jest od fabrycznego alarmu boscha jaki ty miałeś u siebie ?

  9. #9
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Szczegółów nie znam ale alarmów było kilka modelów. Kiedyś się z tym spotkałem że ta wtyczka jest właśnie od alarmu ale nie wiem jakiego. Tak poza tym to ta skrzynka różni się nie tylko tym, być może jest to uboga wersja albo przed liftem, ale w takim razie skad była by tam wiązka doi elektrycznych zagłówków?

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    466
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Koszalin
    kiedyś miałem gong widocznie mechanikom od Mojego auta się nie podobał po zmianie skrzyni z automata na manual bo wyświetla getriebeprogramm z góry dzięki Pany :) a i silnik oczywiście m30 dopóki będzie żył to tam jego miejsce :)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •