Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: [e32] Witam Użytkowników. 735 iL - Kraków. Obecne 750 iL

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    299
    BMW
    E24 - 635 CSi, E32 - 750iL, E34 - 530i
    Skąd
    KRK
    Blog
    12

    [e32] Witam Użytkowników. 735 iL - Kraków. Obecne 750 iL

    Witam,

    Miło mi dołączyć do grona użytkowników forum serii 7. Jestem posiadaczem przedłużanego e32 M30B35. Ten samochód jest dla mnie rzeczą bardzo ważną, poświęcam mu każdą wolną chwilę i chętnie zgłębiam tematy z nim związane. Mieszkam w Krakowie, dysponuję dobrym zapleczem technicznym związanym z e32 (mocno zaprzyjaźniony warsztat naprawy asb, graciarnie itp) W razie potrzeby, chętnie służę pomocą zarówno w tym zakresie, jak i we wspólnym osuszaniu flaszek z piwkiem. Zdjęcia mojego pojazdu mam nadzieję dodać wkrótce.

    Powyższe nieco się zdezaktualizowało... Od marca br. oko cieszy 750 iL. Jest to long w shadowline, z lutego 1991 roku. Samochód znalazł pod drzewem Szalony. Pan właściciel chętnie pozbył się swojego jak to określił 'największego wyrzutu sumiena' Jest to samochód jakiego długo szukałem. Poza jednym, tylnym błotnikiem pokrywa go oryginalny lakier, nie ma śladów bytności 'naszych' Poza kilkoma małymi detalami nic mu nie brakuje i sprawia ogólne wrażenie nie zmolestowanego wozidła. Oczywiście jak w każdym samochodzie w tym wieku, znajdą się rzeczy, którymi trzeba się zająć. Niedomagają tylne amortyzatory, akumulatory ciśnienia wypełniły się olejem, przednie zawieszenie daje o sobie znać lekkimi stukami... Ale cóż, przecież o to chodzi, żeby coś podłubać :)
    Egzemplarz dość przyjemnie w tej chwili wyposażony, poza typowymi dla długiego 750 gadżetami elektrycznymi mamy: Komplet rolet tylnych, elektryczną regulację kolumny kierowniczej, webasto, EDC, czy łechcący mile gadżet w postaci el. lusterka wstecznego.
    Kiedy nie widać e32, o tym, jakie jest fajne, przypomina w kieszeni oryginalny kluczyk - scyzoryk :)
    Zdjęcia są średnie, jeszcze na zimowych oponach, i najokrutniejszych w moim mniemaniu felgach Lemmers :D
    Na założenie czekają ori BBS wraz zo oponami o jedynie słusznym dla tego modelu rozmiarze 225/60/R15
    Wnętrzem na razie nie ma się co chwalić, ponieważ jest to zwykła czarna papa, która jest wszędzie za wyjątkiem deski, podsufitki i dywanu. Jako że czarna skóra zawsze doprowadzała mnie do obłędu, w pobliżu krąży zakupiona już jasnoszara Pergament Hell z grzaną kanapą :)
    Dodatkowo w planie również zakupiony już telefon i PDC.
    Z planów, które mogę nazwać najbliższą przyszłością, warto wymienić profilaktyczną odbudowę skrzyni, regenerację EDC, wymianę akumulatorów ciśnienia i solidny przegląd hebli.
    Nie planuję żadnych przeróbek czy instalacji nie fabrycznego wyposażenia, poza obniżeniem zawieszenia. Do tego celu posłużą czekające w piwnicy na swoją kolej zielone Eibachy 35/35, oraz Black Hella przód, które również już wykonałem.

    Póki co jednak, przez własną głupotę uszkodziłem przednie drzwi, których aktualnie poszukuję.





    Pozdro,

    Banol

  2. #2
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Witam witam ... ciesze się , że grono E32 się powiększa bo przez chwile na forum pachaniało przesadnie E38 :D
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    293
    BMW
    F07 530D
    Skąd
    Bytom
    Witam i pozdrawiam

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    130
    BMW
    740iL
    Skąd
    Wilkowiecko
    Witam :)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    178
    BMW
    E65
    Skąd
    Olsztyn
    Witam serdecznie i pozdrawiam
    5.0 V8 IROC-Z28

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar saulinek
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    104
    BMW
    e38 728
    Skąd
    stockhom-bialystok
    witam :)
    saula

  7. #7
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Witam ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Olo
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    211
    BMW
    było e38 v8, e32 V8 obecnie e65 730d, e39 530i Indywidual
    Skąd
    Kraków
    Witam serdecznie sąsiada z Krakowa ;) nie wybralbys sie na zlocik do Wawy??

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    78
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    DKK
    Witam i pozdrawiam :)

  10. #10
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Siemanko

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •