Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Guten Tag

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    28
    BMW
    było czarne
    Skąd
    inąd

    Guten Tag

    witam
    jestem tu nowy, ale kilka beemek już miałem. Ostatnio po trzech trójkach czas na coś wygodnego :D
    w dniu, w którym sie zarejestrowałem rozpoczne poszukiwania e38, jaki silnik wybrać (w grę tylko benzynki wchodzą) i ogólnie gdzie sa słabe punkty tego modelu mam nadzieje dowiedziec się z forum
    nie ukrywam, że będę szukac raczej przedliftowej wersji za rozsadne pieniądze, chociaż nauczony poprzednimi wiem, że bardziej ceni sie auto za stan a nie rocznik, przebieg itp...

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Witamy na forum :) W dziale E38 możesz zapytać, a najlepiej wpierw wyszukać informacji o tym modelu :)
    A silnik zależy od tego, ile kasy chcesz wydać na paliwo, bo wszystkie są raczej dobre.
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  3. #3
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    Witaj na forum , co do e38 to niżej 20000pln nie schodż i bardzo dokładnie obejrzyj kilka żebyś miał rozeznanie . Pozdrawiam .


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Powitać serdecznie na forum :)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    164
    BMW
    730d 99"
    Skąd
    okolice częstochowy
    witaj i szukaj:) ...Diesle też są fajne:D
    seria siedem drugą miłością...

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    28
    BMW
    było czarne
    Skąd
    inąd
    cena ok 15tys na auto, zostawiam ok 3tys na bieżące wymiany, bo nie oszukuje sie, że w aucie bedzie cos do zrobienia...
    mam jeszcze jedno pytanie bać sie automatów czy sa bezawaryjne?
    i co z góry dyskwalifikuje auto?

  7. #7
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Cytat Zamieszczone przez michal82 Zobacz posta
    i co z góry dyskwalifikuje auto?
    15 tys dyskwalifikuje zakup e38 ! - moje skromne zdanie

    Za 15ście to wymuskane, wylizane, zadbane i piękne e32 śmiało można kupić, ale wiadomo

    "WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE..."
    Pewność na każdym kilometrze ...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 7er Fanatic
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    434
    BMW
    Ciemna strona mocy
    Skąd
    okolice wwa
    Witam
    nie chcę się podniecać ,ale jak wydasz 15tyś i chcesz żeby wyglądała jak lalka i była sprawna to miej na wszelki wydatek 10 tyś. Ładna i zadbana e32 np 740 też robi wrażenie

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    28
    BMW
    było czarne
    Skąd
    inąd
    nie musi wygladac jak lalka, to, że będzie do poprawek lakierniczych to mnie nie stresuje, bo temat ogarne na przyzwoitym poziomie z pomocą zawodowca - ojca. sami wiecie, że uderzony błotnik przedni, porysowana karoseria są doskonałym pretekstem do zbicia ceny, a nie ma wpływu tak naprawdę na auto. Oczywiscie wszędobylski szpachel, dziury w progach (tak, tak sa takie e38) czy zrobiony na siłe lift modelu sprawiaja, że autem nawet jakby bylo zdrowe mechanicznie zaczynam się przestawac interesować. Oczywiście nie łudzę sie, że trafię na kompletnego bezwypadka ale ma mi kto sparwdzać auto pod tym wzgledem, dlatego pytam głównie z punktu widzenia mechanicznego, wiec nie piszcie mi, że za ok15tys nie znajdę auta godnego zakupu! Kolega kupił jakis czas temu 3,0 z 94r poza skrzynią która trochę szarpała auto było idealne, kupił za 8tys, sprzedał po ponad roku za 14tys nie inwestujac w auto nic poza hamulcami i z ręką na sercu dodam, że gdyby sprzedawał je teraz to bym nie miał problemu czy brać czy nie!

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    164
    BMW
    730d 99"
    Skąd
    okolice częstochowy
    Cytat Zamieszczone przez michal82 Zobacz posta
    Kolega kupił jakis czas temu 3,0 z 94r poza skrzynią która trochę szarpała auto było idealne, kupił za 8tys, sprzedał po ponad roku za 14tys nie inwestujac w auto nic poza hamulcami
    to kolega jednak musi mieć rękę do interesów haha:D bez urazy ale zejdźmy na ziemię...
    seria siedem drugą miłością...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •