Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: 740iA Witam :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    36
    BMW
    740iA e38
    Skąd
    Bilcza/Kielce

    740iA Witam :)

    Witam serdecznie, mam 21lat, od niedawna stałem się posiadaczem BMW e38 740iA.
    Wcześniejsze autko to golf III 2.8 vr6, w którym nie było podtlenku LPG, w e38 też nie ma i nigdy nie będzie :)
    Od razu zaznaczam, autko nie jest "tatusia", ani "mamusi" tylko kupione za swoje własne ciężko zarobione pieniądze :)
    pozdrawiam wszystkich :)

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    siemaneczko SzoFFer ;) Zapodaj zdjęcia Swojej buni :D :D
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    724
    BMW
    E32 730 I m30b30
    Skąd
    Lublin
    Blog
    1
    poaż foto ;)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    36
    BMW
    740iA e38
    Skąd
    Bilcza/Kielce




    narazie próbuję sie dowiedzieć jakie to ma wyposażenie, bo jak wiadomo, nie ma czegoś takiego jak full opcja :)
    duży plus mojej 7er jest taki, że całe wyposażenie działa i nigdy nie miała dzwona, tylko obtarcia i wgnioty parkingowe. dlatego ma parę elementów malowanych, ale nie mogę powiedzieć, że urabiali do niej szpachlę w betoniarce, całą miernikiem przeleciałem przed zakupem:)
    serwisowana w austrii do 2004r, później od 2004 do 2010 serwisowana w jednym warsztacie w krakowie ( wpisy w książce są), jeździ na pełnym syntetyku, także motorownia zdrowa :)
    Ostatnio edytowane przez SzoFFer ; 25-06-2011 o 21:03

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    witam, piękna bunia,
    wrzuć VIN na forum to ci tutaj rozkodują i będziesz znał pełne wyposażenie swojego auta

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    36
    BMW
    740iA e38
    Skąd
    Bilcza/Kielce
    wrzuciłem właśnie przed chwilą, doczekać się nie mogę listy wypasu :D
    dzisiaj zaświeciła mi się lampka od poduszek, podpiałem auto pod autoboss'a i wyszedl napinacz pasa kierowcy, bawiłem się ustawieniem fotela i coś się chyba odpieło, znalazłem jedną wiszącą wtyczkę pod fotelem kierowcy i wpiałem ja w coś co wygląda jak napinacz, a znajduje się pod fotelem z prawej strony, przy tunelu środkowym, muszę jutro w pracy sobie błąd skasować i się zobaczy co dalej :D

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Powitać serdecznie na forum :) i gratki nabytku :)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    164
    BMW
    730d 99"
    Skąd
    okolice częstochowy
    siemanko:)
    seria siedem drugą miłością...

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    36
    BMW
    740iA e38
    Skąd
    Bilcza/Kielce
    ehh pierwsze problemy- mianowicie, pocilo sie pod uszczelkami na delkach zaworowych, prawa wymienilem- nie leje sie, drugiego dnia wymienilem lewa, leje sie na kolektor wydechowy i dymi, 3 razy juz zdejmowalem dekiel i skladalem ponownie nic to nie daje, leje sie bardziej niz przed wymiana uszczelki, dekiel wydaje sie prosty, nie jest pekniety, leje sie dokladnie z tych 2 wypuklen z tylu silnika na walki rozrzadu. porazka....
    z plusów to to, ze kontrolka od poduch juz sie nie swieci- wpialem wtyczke od napinacza, podpialem sobie w pracy AUTOBOSS'a i skasowalem błąd ( pracuje w warsztacie samochodowym).
    ale ten cieknacy olej ;/
    wymienilem wszystkie filtry na manna- smieszna cena, jezeli bierze sie na full znizkach :) - 20zlfiltr powietrza, 18zl oleju, kabinowe troche drozsze...
    olej 5w30 castrol edge- 2 banki po 5l kupione za 309zl.
    dzisiaj z rana wypilem trochę z kolega z pracy, wiec sie nie biore za dekiel.
    jutro z rana przed praca przydzialam z nim jeszcze raz, zloze na sylikon, zobaczymy co bedzie...

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    36
    BMW
    740iA e38
    Skąd
    Bilcza/Kielce
    Bunia zawsze jest czysciutka, poniewaz jesli pada deszcz to stoi w garazu, a do pracy jezdze citrenem ax'em 1.5 diesel- pali 4l wszystkiego co tluste :D i kosztowal mnie 800zl... :D

    a tu potwierdzenie dbania o siódemkę :)


    Uploaded with ImageShack.us

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •