Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: 740iA Witam :)

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Ladna sztuka. Na tym filmiku cos za wysokie obroty chyba sa przy 250km/h... Miales powyzej 6tys. obr/min a chyba powinne byc ciut nizsze. dobrze mi sie wydaje panowie czy nie? Swojej nie mialem jeszcze okazji sprawdzic przy tych predkosciach wiec pytam :)

  2. #22
    Banned
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    78
    BMW
    nie ma
    Skąd
    DE
    może ma jakiś dyfer kombinowany. u mnie w e32 były chyba niższe obroty przy tej prędkości.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    123
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Lublin/Puławy
    U mnie przy 6 jest odcinka. Natomiast na szóstym biegu nigdy do niej nie doszedłem bo prędkościomierz przekracza 250...

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    36
    BMW
    740iA e38
    Skąd
    Bilcza/Kielce
    Dzisiaj zakupiłem kolejny w swoim życiu zestaw ksenonów, tym razem wybór padł na 8000K


    została zrobiona profesjonalna polerka lakieru- glinkowanie całego samochodu, następnie matowienie go papierem sciernym 2000 na wode i polerowanie mechaniczne pasta farecla g10, a następnie mechaniczne mleczkowanie środkiem M3, teraz czekam na wosk collinite'a, ponieważ cały mi się skończył na vr6-tce. Nie mam aktualnie czasu by się wziąść za wnęki, powłaziło tam pełno resztek z pasty polerskiej.





    Ostatnio edytowane przez SzoFFer ; 18-08-2011 o 12:25

  5. #25
    Banned
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    78
    BMW
    nie ma
    Skąd
    DE
    maska wygląda fajnie ;D

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    36
    BMW
    740iA e38
    Skąd
    Bilcza/Kielce
    zdjęcia nie oddają tego co widać na żywo :) jestem mega zadowolony

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    36
    BMW
    740iA e38
    Skąd
    Bilcza/Kielce
    zakupilem komplet kol letnich 18" styling 124 z laczkami 245/40 przod i 275/35 tyl, auto poszlo nizej o 4cm przod i 3,5cm tyl, dostalo nowe amortyzatory bilsteina na tyl, tarcz i klocki ate na przod i teraz czekam na odbior zderzakow od lakiernika.


    ostatnia fota to tort zrobiony przez moja mame na moje 22 urodziny ktore mialem 2 dni temu :D
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 12-02-2012 o 20:38 Powód: Proszę, edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim.

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    254
    BMW
    E38 740i + Porsche Cayenne 4.5
    Skąd
    Cheіmno



    narazie próbuję sie dowiedzieć jakie to ma wyposażenie, bo jak wiadomo, nie ma czegoś takiego jak full opcja :)
    duży plus mojej 7er jest taki, że całe wyposażenie działa
    przeczysz sam sobie kolego. nie wiesz jakie ma wyposażenie ale wiesz, że "całe wyposażenie działa" . Coś tu nie halo :)

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    na filmiku masz troche zawysokie obroty i temperatura silnika chyba przywysoka.lepiej to sprawdz.

  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    36
    BMW
    740iA e38
    Skąd
    Bilcza/Kielce
    Cytat Zamieszczone przez przemol Zobacz posta
    przeczysz sam sobie kolego. nie wiesz jakie ma wyposażenie ale wiesz, że "całe wyposażenie działa" . Coś tu nie halo :)
    rzeczywiście głupio zabrzmiało, chodziło mi o to że na każdy guzik, który wlaczylem "coś" reagowało :)

    co do temperatury i obrotów silnika, to wiskoza , chłodnica oraz termostat jest nowy, zawsze taką temepraturę miała i wyżej nie idzie nawet w korkach. co do obrotów, to cóż, może dyfer od jakiejś innej jest i po prostu zaraz kończy się obrotomierz, ale zbiera się pięknie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •