Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Oświetlenie wnetrza problem

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    20
    BMW
    BMW E38 4.0i V8
    Skąd
    Częstochowa

    Oświetlenie wnetrza problem

    Witam!
    od wczoraj pojawił się problem w moim BMW E38 wsiadłem do samochodu oświetlenie wnętrza zgasło po chwili
    ale gdy odpaliłem i włączyłem światła lampki się oświeciły razem ze światłami za chiny nie mogę teraz tego wyłączyć czy jest jakiś sposób na to czy coś się stało? Bo w nocy nie da się tak jeździć .
    Będę bardzo wdzięczny za każda pomoc
    Szukałem na forum ale nic nie mogę znaleźć na ten temat.

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar hakero
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    30
    BMW
    740i x5 530i e60
    Skąd
    Łykoszyn Lubelskie
    Jestem prawie pewien winny jest central body electric pod schowkiem cos mu sie kszani i on odpowiada za oswietlenie wnetrza ja widzalem kiedys takie cos ze wczasie jazdy odpalalo sie oswietlenie wnetrza i awaryjne dalo sie to wylaczyc przeciskami od tych funkcji .a przy prubie zamkniecia auta z pilota zapalaly sie awaryjne i potrzeba byl jeszcze raz nacisnac przycisk od awaryjnych zeby auto zamknac aczasami bylo wszystko ok .Po shemacie doszlem ze odpowiada za to zke 3

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    20
    BMW
    BMW E38 4.0i V8
    Skąd
    Częstochowa
    jak będe mieć chwile to jeszcze spróbuje odłaczyć akumulator a potem sprawdze ten sterownik co opisujesz już sie tak działo kilka razy ale ustawało samo a teraz mu nie przechodzi

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar luki730i
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    944
    BMW
    e32 730ia m30 1992-05
    Skąd
    wrocek
    Cytat Zamieszczone przez piotrb90 Zobacz posta
    Witam!
    od wczoraj pojawił się problem w moim BMW E38 wsiadłem do samochodu oświetlenie wnętrza zgasło po chwili
    ale gdy odpaliłem i włączyłem światła lampki się oświeciły razem ze światłami za chiny nie mogę teraz tego wyłączyć czy jest jakiś sposób na to czy coś się stało? Bo w nocy nie da się tak jeździć .
    Będę bardzo wdzięczny za każda pomoc
    Szukałem na forum ale nic nie mogę znaleźć na ten temat.
    to ci nie zalatwi problemu, ale swiatelko powinno sie wylaczyc jesli srodkowy przycisk(od lampki) przytrzymasz wiecej niz 8 sekund(przestanie reagowac na drzwi)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    46
    BMW
    730 v8 e38
    Skąd
    Os
    Witam mam podobny problem światło w środku auta nie chce zgasnąć cały czas się świeci , jak zamykam auto to gaśnie dopiero po około 15 minuta jak auto się usypia
    Przy próbie wyłączenia stawiła przyciskiem środkowym tylko lekko robi się ciemniejsze i dalej święci.
    Proszę o pomoc.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rosomak79
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    433
    BMW
    740i manual M60B40
    Skąd
    Kraków
    Sprawdźcie lampkę przy lusterku w podsufitce. Kiedyś miałem tak, że zapalało mi się w kabinie podczas jazdy, migało i w ogóle dyskoteka. Wymieniłem moduł komfortu, przez chwilę było ok. W końcu okazało się,że mikro-switche w tejże lampce robią takie problemy. Po wymianie lampki (na tą z jupiterkami) problem znikł.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    46
    BMW
    730 v8 e38
    Skąd
    Os
    Jeśli chodzi o lampkę przy podsufitce to mam ta z "jupiterami" ja nie mam dyskoteki i nie miga tylko cały czas świeci i nie gaśnie całe oświetlenie wewnątrz auta nawet poz zamknięciu. Gaśnie po uśpieniu auta. Co odpowiada za wygaszanie stawiała we środku auta i gdzie to jest ?
    Ostatnio edytowane przez su111 ; 08-11-2011 o 13:04

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    46
    BMW
    730 v8 e38
    Skąd
    Os
    Czy jest tam może jakiś ściemniacz kinowy i on nawalił bo tak jak pisałem wyżej światło delikatnie przygasa jak zamykam auto i próbuje wyłączyć guzikiem w podsufitce to tez przygasa delikatnie prawie niezauważalnie tak ze autem nie da się jadzic w nocy.
    Proszę o pomoc .

  9. #9
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Moduł komfortu za to odpowiada. Raczej wymiana wchodzi w rachubę. Znajduje się za schowkiem.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    46
    BMW
    730 v8 e38
    Skąd
    Os
    wystarczy wymienić czy jeszcze coś trzeba z nim zrobić ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •