Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: zatrzask / spinka zaślepki poduszki pasażera- numer części?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    40
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Legnica

    zatrzask / spinka zaślepki poduszki pasażera- numer części?

    witam serdecznie, odrazu na wstępie pisze że przed założeniem nowego wątku szukałem ale nie znalazłem żadnych informacji na ten temat. Mianowicie jakiś czas temu potrzebowałem dostac się do radia z navi (4:3). Ściągnąłem zaślepkę poduszki pasażera, niestety podczas wykonywania tej operacji złamałem ten plastikowy element, który znajduje się z prawej strony zaślepki. Jest on odpowiedzialny za dociśnięcie prawej strony zaślepki do konsoli, a zapewne jest taki delikatny gdyż podczas wystrzału poduszki ma zostac wyłamany. To szczegół ale cały czas kuje mnie w oczy odstająca zaślepka i zawsze dociskam ją ręką a ona za każdym razem odskakuje. Dzwoniłem do serwisu we Wrocławiu i tłumaczyłem dwa razy o co chodzi ale gośc jest jakiś czerstwy i mówi że nie ma nic takiego, a na tym plastiku nie ma żadnego numeru więc jest w d...e :/ Prosiłbym o jakiś numer części tego plastiku lub inne przydatne info.

  2. #2
    szajba777
    Gość
    Koszt w granicach 2-3 zł nr. części to 51458146760 . http://www.realoem.com/bmw/showparts...=51&fg=30&hl=1 część nr. 1

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    koszt tej spinki to 1,53 zl jednak wystepuje do roku produkcji 5/97 (wg ETK)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    40
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Legnica
    Tak myślałem że koszt tego będzie zapewne śmieszny i wiedziałem że tutaj trafię na szybką i fachową pomoc- piękne dzięki panowie ;) Swoją drogą gościa z ASO zapewne zgubiło to że szukał tej części po nr VIN, a moje E38 to 12/99r. i dlatego tego nie znalazł skoro występuje tylko do 5/97r.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •