Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 92

Wątek: Młodziak wita :)

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Legionowo

    Młodziak wita :)

    Witajcie.
    Samochodu nie ma, prawka też. Ale to jest w drodze. Zamierzam kupić e32 740 w najbliższym czasie. Będę chciał też wymienić skrzynię na manualną, bo z tego, co zauważyłem, nie ma czwórek z ręczną...
    Mam nadzieję, że mnie nie zagryziecie tutaj i że za pół roku będę mógł pochwalić się już swoim samochodem :)
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
    Michał :)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Jeśli jako pierwsze auto w życiu kupisz sobie e32, będziesz tego żałować gdzieś tydzień później. Moje BMW właśnie od takiego "młodziaka" co sobie kupił e32 jako 1 auto w życiu jest - sprzedał je po miesiącu czy dwóch. Samego ubezpieczenia będziesz mieć ze 2tyś rocznie a koszty paliwa znacznie przekroczą kieszonkowe :> I pamiętaj, że jeśli kupisz E32 poniżej 10tyś, to na pewno będziesz musiał do niego dołożyć 5tyś na start, żeby jeździło jako-tako. Żeby było w fajnym stanie - 10tyś to może starczy na połowę.
    Ostatnio edytowane przez Sławomir ; 24-06-2011 o 19:14
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Powitać serdecznie na forum :)
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Witam serdecznie na forum :)

  5. #5
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Witamy na forum.
    Sławek dobrze mówi. Zastanów się nad tym głębiej. Tym bardziej, że V8 potrzebuje więcej uwagi i pieniędzy niż np. R6 3.0 lub 3.5. Na Twoim miejscu zacząłbym najpierw od takiego silnika, tym bardziej, że one są dostpne fabrycznie w manualu, więc na "dzień dobry" odpada koszt przekładki i samej skrzyni ;)



    ~wysłane poprzez Tapatalk

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Volv odwazny jestes a do odwaznych swiat nalezy ;) Chlopaki dajcie mu spokoj, jak chce 740 to niech sobie kupi. Do portfela mu tez nie zagladajcie bo moze go bardziej stac na takie auto jak nas... A ze mlody to i chce miec BMW. Ma chlopak gust i to mu sie chwali. Trzymam kciuki i nie zapomnij nam sie pochwali jak juz spelnisz marzenie.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    254
    BMW
    E38 V8
    Skąd
    Wyszków
    Witam kolege z moich okolic :) Co do przekładki na manuala, jeżeli chcesz to zrobic dobrze, i zrobić u kogoś kto ma pojęcie, to musisz liczyć jakies 4-5 tys, bo manual do V8 swoje kosztuje...
    Wierny marce :) E30 & 7er V8 w manualu

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez matraks Zobacz posta
    Volv odwazny jestes a do odwaznych swiat nalezy ;) Chlopaki dajcie mu spokoj, jak chce 740 to niech sobie kupi. Do portfela mu tez nie zagladajcie bo moze go bardziej stac na takie auto jak nas... A ze mlody to i chce miec BMW. Ma chlopak gust i to mu sie chwali. Trzymam kciuki i nie zapomnij nam sie pochwali jak juz spelnisz marzenie.
    Uważasz, że 286 konne 5 metrowe auto jako pierwszy samochód w życiu dla młodziaka (pewnie poniżej 20lat) to jest dobry wybór? Z tego co mi tak na szybko w głowie świta, E32 740i należy do najmocniejszych aut w kategorii do 5tyś złotych. Na 90% stawiam, że auto skończy tak: http://www.youtube.com/watch?v=tzww42JwlC4
    Jak ktoś chce spokojnie pojeździć limuzyną, to nie wywala automatu. I wcale nie uważam, żeby 730 było lepszym wyborem. Jakby nie było o kierowcach BMW mówi się źle i właśnie tacy młodzi, niedoświadczeni, co nie umieją jeździć tylnym napędem bardzo o tą opinię dbają i stanowią zagrożenia na drodze.
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez Sławomir Zobacz posta
    Uważasz, że 286 konne 5 metrowe auto jako pierwszy samochód w życiu dla młodziaka (pewnie poniżej 20lat) to jest dobry wybór?
    Ja uważam że to bardzo zły wybór bo rozsądku za kierownicą trzeba się nauczyć i nie każdemu to wychodzi mimo że ma starz. Nie obrażając nikogo lepiej jednak zacząć naukę jazdy w realu od słabszego auta bo jeżdżąc taką bestyjką po pół roku zdaje się nam że już umiemy coś i zaczynamy wtedy przeginać pałę no i może się narobić. A 740 jedzie i się nie ogląda na nic.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    Witaj
    jeżeli taki Twój wybór to się go trzymaj, marzenia są po to żeby je spełniać
    ja zaraz po zdaniu prawka wskoczyłem do e38 730d
    3 lata później - czyli teraz śmigam 750i
    młody kierowca nie równa się szaleniec na drodze, chociaż czasami się zdarza że tak jest
    mam nadzieje że chcesz kupić ten samochód z miłości do marki i modelu a nie że zapier#ala i jest tani
    i po co Ci manual, 7 to limuzyna, więc automat jest wystarczający
    i pamiętaj 7 to samochód drogi w utrzymaniu, tylko z pozoru wygląda to kolorowo - jak coś się na prawdę sypnie, to naprawy rzędu 5-7 tys nie są niczym szczególnym
    ale życzę powodzenia - łam stereotypy ;)
    pozdrawiam
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •