Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 92

Wątek: Młodziak wita :)

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Legionowo
    Cytat Zamieszczone przez Thomsen1 Zobacz posta
    Cześć Volv ! Co do kupna auta powiem tak : Ważne żeby się nie napalać . Pasowałoby żeby ktoś kto zna się obejrzał auto z Tobą bo będzie oceniał na zimno . Warto obejrzeć kilka aut i wybrać najfajniejsze. Będziesz miał wtedy rozeznanie . Unikaj sytuacji że masz " oczy spiralne " i kupuję !!! ten konkretny wóz . Warto dobrze się rozejrzeć . Powodzenia!!!
    To jest oczywista oczywistość. : ) Czekam na resztę pieniędzy, a potem będę szukać, aż znajdę coś, co jeszcze jeździ i nie wymaga włożenia kolejnych tysięcy. :)

    Sławomir, jak będę miał auto to kasacji to będą dwie opcje: albo jestem debilem, albo drugi kierowca był debilem. ;)

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez Sławomir Zobacz posta
    Jak możesz nie trawić automatu, skoro nie masz prawka? :) 95% ludzi, którzy jeździli automatem i manualem woli automat. Pod warunkiem, że automatem jechali więcej niż 15min.
    Co do kupowania 286-konnego silnika na pierwsze auto powiem tak: dałem się kiedyś bratu przejechać 150 konnym BMW, na co dzień jeździł Golfem 2. Gdzieś po 2 minutach jazdy miałem 2 felgi skrzywione za jednym zamachem :) Tak to wygląda, jak się wsiada do auta mocniejszego niż umiejętności.
    Pozdrawiam i owocnego wyboru życzę :)
    Dlatego moim E32 nie ma prawa nikt jeżdzić poza mną.

    Miło powitać kolegę, oby zakup był rozsądny i udany.

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Legionowo
    Odgrzewam kotleta, ale zakupiłem 3 tygodnie temu w końcu to, na co tyle czekałem.
    BMW 735i (E32) w manualu. Dość ubogo wyposażona jak na 7er, ale niektóre rzeczy będą dołożone: skóra itp.
    Kolor: prawie czarny, szczerze nazwa mnie nie interesuje bo i tak kiedyś dostanie diamantschwarz ;) Niby sprawdzałem z VINem, ale zapomniałem. W każdym razie wszystko się zgadza. :D
    Dlaczego jednak 735? Bo to tańsze w utrzymaniu i trafiłem naprawdę niezłą okazję. Do zrobienia mam lekko puknięte prawe nadkole przód na parkingu (jeszcze u uprzedniego właściciela, opony letnie do kupienia, bo te ledwo dyszą, tłumik środek i końcówka. Coś czuję, że sprzęgło też niebawem będzie wymagało zainteresowania. Samochód jest od 2005 w Polsce, kupiłem go od dziadka, który wyjeżdża za granicę na jakiś czas i.. Ma na 90% oryginalny przebieg (ok 320tys). Nic olej nie cieknie, po prostu nic...
    Zdjęcia będą prawdopodobnie w niedzielę.
    w 3 tygodnie zrobiłem nią ponad 2tys. km. o_O Ale to tak raczej dla zapoznania z samochodem. :)

    Plany na nią:
    Większe felgi (17-18") z szerokim kapciem (aktualnie 225/60 r15), czarna skóra w środku, końcówka tłumika i tarcze przód od 750ki. Jak zrobię wszystko i będę miał za dużo kasy to diamantschwarz zarzucę... Poza tym zastanawiam się nad zmianą kierunków na białe/dymione. Się pomyśli kiedyś. :) No i oczywiście szeroka maska i nerka, jeśli będzie mnie stać na lakier całości już.

    Witajcie raz jeszcze!

  4. #34
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    No siemka :D

  5. #35
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    724
    BMW
    E32 730 I m30b30
    Skąd
    Lublin
    Blog
    1
    pokaż kilka zdjęc :)

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    plany ambitne, życzę powodzenia i czekam na fotorelacje, mógłbyś dodać zdjęcia z teraz każdy by widział od czego zaczynasz i jak się skończy ;)
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  7. #37
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,392
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Witam kolejne E32 :D
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  8. #38
    Vip Vip Awatar Wiktor82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    439
    BMW
    BMW 730D e38,2x MAN TGX 480,VW PASSAT
    Skąd
    lubuskie Trzciel
    Blog
    1
    A ja koledzy nie zamierzam mu odradzać bo sam jeżdzę 12 kołową ciężarówką i robię ok 150tyś. rocznie i mi się wydaję że u nas na drogach biznesmen w nowej S klasie potrafi nieraz więcej nawyprawiać co młody w Gaolfie czy 80latek w Polonezie..uważam że to jest uwarunkowane od własnej odpowiedzialności i rozwagi...Niestety brakuje nam wszystkim nieraz tych cech jak i oczywiście dróg..więc niech chłopak robi jak chce a życie samo zweryfikuje oby pozytywnie...nawiązując do powyższego tekstu zaznaczam że nadal spotykam się z sytuacjami które potrafią mnie zaskoczyć i staram się nigdy nie mówić o sobie "mistrz kiery" bo z tego co wiem to to zazwyczaj gubi...

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    250
    BMW
    E32 735i i
    Skąd
    wielkopolska/pila
    Super witam :-)
    E34 524 TD , белый бумэр E32 735 i

    Чёрный Бумер (Remix) | Chiki
    http://www.youtube.com/watch?v=y5aXA...eature=related
    http://video.google.com/videoplay?do...6209310370709#

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Legionowo

    W trosce o sprzedającego tablice zamazane, bo przy robieniu był jeszcze na nie moich blachach, ale już grzecznie stoi na WL.
    Dodatkowo jeszcze na zimówkach na zdjęciu.

    Oby plany nie okazały się dla mojego portfela zbyt ambitne... :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •