Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 92

Wątek: Młodziak wita :)

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemo9999
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    765
    BMW
    740i M62TuB44
    Skąd
    Kołobrzeg
    Ja też jestem młody i mam 4.4 v8 i nie jest lekko w utrzymaniu takiego kolosa trzeba trochę wyrzeczeń:) ale jak już się ma dobra pracę :) To można spokojnie jeździć. Choć jesteś nie wiele młodszy to mówisz że nie jesteś idiotą ale sam zobaczysz co v8 potrafi i na początku na pewno nie będziesz jeździł jak emeryt a te auta przy każdej prędkości chcą przyśpieszać. Trzeba uważ i zastanowić się czy spalanie w granicach 20litrów na 100km w mieście ci pasuje i dasz rade nią jeździć codziennie do sql czy do pracy.
    Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców.
    Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
    Czasami aż ciężko ich wyprzedzić...

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Legionowo
    Trochę poszaleć można, ale jako, że mieszkam prawie w Warszawie, to nie bardzo jest gdzie w dzień pojeździć :D To jest jeden z hamulców.
    Do szkoły i pracy mam pół godziny pociągiem za grosze w komunikacji miejskiej, więc samochód do tego akurat nie będzie wykorzystywany :)

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemo9999
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    765
    BMW
    740i M62TuB44
    Skąd
    Kołobrzeg
    Warszawie jest gdzie nie raz jak jechałem to na wlocie do wawy mialem ponad 200km/h ale usprawiedliwienie mam bo nie tylko ja tak szybko jechałem,.
    Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców.
    Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
    Czasami aż ciężko ich wyprzedzić...

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez Volv Zobacz posta
    Nie wiem, czy trafię akurat na dobry model 740, być może będzie to właśnie rzędowa 6 3.0. Ale docelowo chcę się uzbroić w 740 w manualu. Skrzyni automatycznych po prostu nie trawię, wolę mieć pełną kontrolę nad tym, jak w danym momencie będę chciał tym samochodem przyspieszać - dlatego chcę zdecydować się na swap na manuala.
    Jak możesz nie trawić automatu, skoro nie masz prawka? :) 95% ludzi, którzy jeździli automatem i manualem woli automat. Pod warunkiem, że automatem jechali więcej niż 15min.
    Co do kupowania 286-konnego silnika na pierwsze auto powiem tak: dałem się kiedyś bratu przejechać 150 konnym BMW, na co dzień jeździł Golfem 2. Gdzieś po 2 minutach jazdy miałem 2 felgi skrzywione za jednym zamachem :) Tak to wygląda, jak się wsiada do auta mocniejszego niż umiejętności.
    Pozdrawiam i owocnego wyboru życzę :)
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar F75
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    255
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Gdynia
    Blog
    1
    Na początku powitam młodszego kolegę. Gratuluję wyboru bo jest to chyba najfajniejsze BMW;)!! W każdym samochodzie można sobie i innym krzywdę zrobić, ale chyba nie wiesz na co się piszesz. Zakochałeś się w aucie wujka - wspaniale, ja też tylko że w sąsiada 320 co nie znaczy że takie sobie kupiłem na pierwsze auto. Podpisuję się pod słowami Sławomira w 1i 2 poście. Nam Polakom nie brakuje ułańskiej fantazji tylko umiejętności. Jeżeli nie jeździłeś sportowo żadnymi pojazdami to raczej nie masz pojęcia o czym mówisz. Kupiłem swoje e32 750 od takiego kolegi jak Ty. Pierwszy samochód - rodzice "badylarze" dali pieniądze. Po 2 latach i 2 stłuczkach(po drugiej ją kupiłem) ani rodzice ani on już auta nie chcieli. Podobno tez kochał BMW. Teraz koleś jeździ golfem. Nie mów mi tylko ze będziesz jeździł ostrożnie itd. bo ja też miałem 20 lat i wiem jak się wtedy jeździło, a i teraz jak jadę codzienną astrą 100KM to mówię do żony że mi mocy brakuje:D Takimi autami można jeździć tylko wtedy jak jesteś wstanie się opanować i olać gościa z golfa II za to ze Cię wyprzedził bo wiesz że zawsze to możesz zrobić a on niech sobie myśli że Cie objechał. Jeżeli tak będziesz jeździł - a sam wiem ze jest ciężko - to moim podkreślam moim zdaniem znaczy że możesz stać się właścicielem E32 740. Te samochody są już tylko do kochania a nie do zajeżdżania, więc dbaj o swoją wybrankę i wierz że zakup jej to dopiero początek Twoich wydatków na nią - i nie mówię tu tylko o paliwie. Pozdrawiam
    moja trzecia córka ... E32 750i.... już zabytek

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 7er Fanatic
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    434
    BMW
    Ciemna strona mocy
    Skąd
    okolice wwa
    Cytat Zamieszczone przez Sławomir Zobacz posta
    95% ludzi, którzy jeździli automatem i manualem woli automat
    Tak się składa ,że jestem tym 5% :) a dyskusja co lepsze może trwać wieczność...
    To ,że kolega chce takie auto moim zdaniem bardzo dobrze stawia poprzeczkę sobie samemu wysoko, byle wszystko było rozsądne. Lepsze to niż wciąganie nosem coca coli przynajmniej na głupoty nie będzie kasy,nie którzy wiedzą jaka jest teraz młodzież. Jeśli chcesz testować to proszę trasa Legionowo Nowy Dwór maz :D

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    36
    BMW
    740iA e38
    Skąd
    Bilcza/Kielce
    ja robiąc prawko startowałem od golfa II 1.6, zmieniłem sam silnik w garazu na 1.8 PF 107 koni wielopunkt, po czasie mocy brakowalo, kupiłem golfa III 2.8vr6 i doprowadzenie go do igly stanu kosztowało trochę, sprzedałem i kupilem e38 740, takze mysle, ze powinno sie od slabszego auta startowac, zeby naprawde nauczyc sie jezdzic. powoli nauczyc sie wydawac hajs na auto, a nie od razu pchac sie w cos, w co trzeba bedzie kupe pieniedzy wlozyc by bylo w naprawde dobrym stanie, jak przesiadlem sie z 1.8 na 2.8 to poczulem jak talary na wache ida, a po przesiadce z 2.8 do 4.0 juz tragedii nie ma, a jak bedzie ci e32 20l wachy palic to poczujesz ze mogles kupic cos slabsze :)

    a co do manuala i automata, VR'em naprawdę pięknie sie latało, kazdy bieg odcina i dalej ciagnie. byl to typowy samochod do ustawek miedzy autami, a e38 w automacie to juz limuzyna, ktora powinno sie jezdzic dostojnie, co nie oznacza, ze nie da sie gazu w podloge wbic ;d i uruchomic przycisk pod pedalem gazu, przez ktory nie wlaczam sobie wskaznika od spalania sredniego :D :D :D
    Ostatnio edytowane przez joe white ; 26-06-2011 o 15:31

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Legionowo
    SzoFFer, tak, tylko powiedz mi, po jaką cholerę ładować kasę w kilka samochodów po kolei zamiast w jeden od początku :) Każdy trzeba doprowadzić do stanu używalności. A zdecydowanie łatwiej zrobić to z jednym.

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Volv, jak będziesz miał auto do kasacji, to nie będzie niższy koszt :)
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  10. #30
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    Cześć Volv ! Co do kupna auta powiem tak : Ważne żeby się nie napalać . Pasowałoby żeby ktoś kto zna się obejrzał auto z Tobą bo będzie oceniał na zimno . Warto obejrzeć kilka aut i wybrać najfajniejsze. Będziesz miał wtedy rozeznanie . Unikaj sytuacji że masz " oczy spiralne " i kupuję !!! ten konkretny wóz . Warto dobrze się rozejrzeć . Powodzenia!!!


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •