Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 92

Wątek: Młodziak wita :)

  1. #11
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    A ja Ci polecam 728i/li właśnie w manualu - sam taki miałem i wg mnie swietne autko,mało pali,mało awaryjne a masz to co chcesz i serie 7 i manuala i limuzyne
    pojeżdż troszke tym a potem kup 740,750 czy nawet 760 - wszystko jest dla ludzi ale z głową i nie ważne że masz 20 lat, znam takich co maja po 40 i jeżdza jak idioci - więc wiek nie jest zadnym wyznacznikiem
    ale to co mamy w głowie i jak mamy zamiar jezdzić
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  2. #12
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ja również polecam 2.8 - miałem naprawdę zdrowy motor w poprzedniej 7er no i muszę przyznać że to auto jechało BARDZO fajnie przy śmiesznym zużyciu paliwa. Wiadomo w późniejszych latach możesz się wspinać coraz wyżej ;).

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mała233
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    273
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Grudziądz Cork.ie
    w Irlandii nie ubezpieczają młodym i świeżo upieczonym kierowcom aut powyżej 2.0 , a żeby ubezpieczyć bmw 745i !!!! to przede wszystkim bezwypadkowa jazda kilka lat najpierw czyli od 316i najlepiej zacząć hiiiiiiiii


    CZARNA FURIA..........CZARNA...FURIA..................... .....

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    466
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Koszalin
    ja też świeżo jak prawko zdałem szukałem E32 3 miechy i się trafiła 730 w automacie a chciałem 735 manuala :) auto mam już 4 lata i wciąż powoli doprowadzam je do stanu by każdy mógł nim oko cieszyć tylko że ja kupiłem auto z fascynacji do modelu nie wiem jak jest w Twoim przypadku ale i tak zachęcam do zakupu auta może nawet z padniętą skrzynią zawsze taniej i będzie podstawa do wsadzenia manuala na dzień dobry :)

  5. #15
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Panowie nie proponujcie koledze 2.8 ponieważ on chce kupić e32, a nie e38.

    Podejrzewam, że gdyby nie napisał, że chce od razu montować manual wszystko byłoby ok.

    Trzeba czekać na rozwój sytuacji- może zmienisz zdanie Volv

    Pozdrawiam i Witam na forum
    Pewność na każdym kilometrze ...

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    724
    BMW
    E32 730 I m30b30
    Skąd
    Lublin
    Blog
    1
    Gdzieś na alledrogo widziałem E32 zeswapowane na 2.0 BG. Jeżeli taki jest twój wybór i chcesz e32 to śmiało jeżeli masz takie mozliwosci to nikt i nic nie może Ci zabronić pozdro ;)

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Legionowo
    Generalnie odpowiem wam wszystkim tak:
    Mam pracę, jestem fotografem. Na utrzymanie mi wystarczy, uwierzcie ;) Silnik 740 brzmi po prostu pięknie. Nie zamierzam go kręcić do odcięcia, a raczej spokojnie jeździć. Nie jestem typem młodego idioty, jakich wielu jeździ trójkami. BMW podoba mi się od dziecka, 740 w manualu miał mój wujek i jestem zakochany w tym samochodzie. Jest piękny i ma moc. W mojej pracy dużo się podróżuje za granicę: w moim wypadku głównie Niemcy. U nich przynajmniej jest gdzie jeździć takim samochodem :)
    Nie wiem, czy trafię akurat na dobry model 740, być może będzie to właśnie rzędowa 6 3.0. Ale docelowo chcę się uzbroić w 740 w manualu. Skrzyni automatycznych po prostu nie trawię, wolę mieć pełną kontrolę nad tym, jak w danym momencie będę chciał tym samochodem przyspieszać - dlatego chcę zdecydować się na swap na manuala. O ile budżetu wystarczy. Cen ubezpieczenia jestem oczywiście świadom, podobnie jak spalania i kosztów napraw. Co do tego ostatniego to mam ten plus, że wujek nadal mieszka przy granicy w mojej rodzinnej miejscowości i często ma rozbite niemieckie samochody, z których można sporo części wyciągnąć. Więc myślę, że jakaś skrzynia się znajdzie :)
    A poza tym... Powiedzcie mi, jak można żałować kupna e32... :)

    obiecuję, że jak już ją dorwę, to zrobię zdjęcia i pochwalę się na forum

    Co do stereotypów: w Polsce BMW się raczej nie lubi, Bolid Młodzieży Wiejskiej itp. Dla mnie to Będę Mógł Więcej jednak. A na pewno Bayerische Motoren Werke. ;) Przy granicy mieszkałem i nieco inaczej na to wszystko patrzę. Miłość do BMW mi nie minie. Tym bardziej do tych jednych z najpiękniejszych w tej cenie.

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    724
    BMW
    E32 730 I m30b30
    Skąd
    Lublin
    Blog
    1
    Nie jestem typem młodego idioty
    Całą swoją wypowiedzią potwierdzasz to !! 5+ dla ciebie a nie pomyslałeś zeby sciągnąc auto z niemiec ? Podrózujesz duzoi do niemiec to moze warto tam popatrzeć ?

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Legionowo
    Tak, rozglądam się. Generalnie za jakiś czas zamierzam wybrać się na przejażdżkę po niemieckich komisach itp, tylko muszę namiary wziąć od wujka :) Ale najpierw muszę trochę popracować, bo na razie mi brakuje do samochodu :)
    Ostatnio edytowane przez Volv ; 25-06-2011 o 14:05

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar AdrianM
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    184
    BMW
    745i E65, Ex.728iA E38, Ex.740iA E32
    Skąd
    Kwidzyn
    Siemano. Samochód swietny, jest to moje pierwsze auto. Lecz niestety, powoli przymierzam się do zmiany. Dźwięk V8 wiadomo, nie ma piękniejszego, szybkie jest (wkońcu te 286KM musi robić cos). Jednak po nie całym roku zaczyna boleć, zrywałem sobie kark żeby mieć hajs na naprawy żeby było glanc, kupe kasy w nią włożyłem ale niestety, jak na kieszen "małolata" 740 to spory wyskok, teraz zaczyna to do mnie docierać. Zrobisz i tak po swojemu, bo wiem jak było w moim przypadku. Samochód piękny, przyjemnosć z jazdy nie do opisania ale jak to się mówi cos za cos.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •