Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Poracha

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz

    Poracha

    Miałem zamiark kupić mercedesa w 220 s500, ale po raz kolejny zaufałem bmw. Teraz utwierdzam się w przekonaniu, że pomyliłem się po raz kolejny. Bmw bazuje na stereotypie aut szybkich i niezawodnych. Obecnie widze, że z opini pozostało tylko, że są szybkie. Wsiadając co dnia do swojego auta 740i 1999r, zastanawiam się czym mnie dzisaj zaskoczy. Lista usterek jest długa i co dnia wydłuża się coraz bardziej. W dni dzisejszym np przestały działac obydwa ksenony co wyklucza już użytkowanie auta. Pojawia sie też komunikat, którego nie ma w żadnych tłumaczeniach i opisach błedów. (tak darujcie sobie bezpiecznik nr 20 jest dobry). Szroty nie auta lepiej kupić fiata jest chyba mniej awaryjny.

  2. #2

    Re: Poracha

    Cytat Zamieszczone przez Jarecki
    Miałem zamiark kupić mercedesa w 220 s500, ale po raz kolejny zaufałem bmw. Teraz utwierdzam się w przekonaniu, że pomyliłem się po raz kolejny. Bmw bazuje na stereotypie aut szybkich i niezawodnych. Obecnie widze, że z opini pozostało tylko, że są szybkie. Wsiadając co dnia do swojego auta 740i 1999r, zastanawiam się czym mnie dzisaj zaskoczy. Lista usterek jest długa i co dnia wydłuża się coraz bardziej. W dni dzisejszym np przestały działac obydwa ksenony co wyklucza już użytkowanie auta. Pojawia sie też komunikat, którego nie ma w żadnych tłumaczeniach i opisach błedów. (tak darujcie sobie bezpiecznik nr 20 jest dobry). Szroty nie auta lepiej kupić fiata jest chyba mniej awaryjny.
    Kup fiata ;D
    Jak kupiles auto po przezyciach czego oczekujesz :)
    Jakos na forum nikt nie narzeka .. W zyciu sie nie spotkalem zeby komus przestaly 2 xenony swiecic itd itp :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    nie kupiles auta gdzies od powodzian.......

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Kupiłem auto od własciciela dużej firmy (bezwypadkowe) jezdził nim 6 lat.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    wiec nie ma sie co dziwic gosciu nie dbal o auto ....

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ehhh nie wiem czemu ale czasami trafiają sie takie auta, też kiedyś miałem E32 które psuło się nagminnie, do mechanika zaczołem gadac wujku bo tak często tam byłem, po czym jak je sprzedalem nowy właściciel nie miał z nim żaaaadnych problemów! A Podkreślam że auto było bezwypadkowe!!

    Ale polecam koledze kupic na rok fiata i kupic znów E38 :)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    jak cchesz dobre e38 kuzyn z HAGEN ma do sprzedania swoją

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mik735
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    130
    BMW
    735i M62
    Skąd
    lubuskie
    no nie swiecace xenony to rzeczywiscie dramat...czym jeszcze byles zaskakiwany?
    mi padla uszczelka pod glowica i z usmiechem na twarzy ja sobie wymienie a nie bede okazywal swoich stanow emocjonalnych na tym forum :hah: :hah: :hah: jak kupowalem to auto to nie w salonie (podobnie jak ty) i bylem swiadom tego ze cos sie moze dziac.ale jesli chcesz miec gwarancje to mozesz zawsze udac sie do salonu i kupic nowke a jak nie to pytac i rozwiazywac problemy jak facet a nie jak baba(zazwyczaj to baby narzekaja) ;)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Spodziewałbym się czegoś więcej po flagowym modelu. Nowe auto jak bym kupił to pewnie jakąs toyote albo mazde ale............. Ponarzekać troche trzeba bo po to jest forum aby wyrazic swoje zdanie. Wcześniej poprosiłem o pomoc w sprawie naprawy audio bo przestało grać (post w dziale audio) ale nikt nie raczył nawet odpowiedzieć. Najlepszym sposobem na uzyskanie odpowiedzi jest wyrażenie niepochlebnej opini o naszych ukochanych autach.
    P.S. ksenony zrobiły się same najpierw lewy póżniej prawy. teraz świecą oba.
    Jak już tak wszyscy się rospisali proszę o pomoc w dziedzinie audio.
    Tv działa, navi też tylko nie ma dżwieku, jak to sprawdzić. (podejrzewam dsp ale..........) Czekam na propozycje naprawy. :medit:

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez pzn735i
    no nie swiecace xenony to rzeczywiscie dramat...czym jeszcze byles zaskakiwany?
    mi padla uszczelka pod glowica i z usmiechem na twarzy ja sobie wymienie a nie bede okazywal swoich stanow emocjonalnych na tym forum :hah: :hah: :hah: jak kupowalem to auto to nie w salonie (podobnie jak ty) i bylem swiadom tego ze cos sie moze dziac.ale jesli chcesz miec gwarancje to mozesz zawsze udac sie do salonu i kupic nowke a jak nie to pytac i rozwiazywac problemy jak facet a nie jak baba(zazwyczaj to baby narzekaja) ;)
    Ojj nie tak ostro, chłop się wnerwił i tyle, ja też mialem niezle jaj kiedyś ze swoją i sienie dziwie... Też zwątpiłem w jakoś bmw, ale hmm miłość nie zna granic (wyczrpania nerwowego) :)

    A co do xenonów jak na bmw przystało same się naprawiły i po sprawie :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •