Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Poracha

  1. #11
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    ...a i ja dorzuce pare slow.
    Wiec co bys nie kupil, uzywane to uzywane. I bez gwarancji. Chcesz jezdzic bezstresowo, musisz kupic nowe w salonie i gwarancja. Cos by nie kupil, czy to audi, bmw czy toyota, wszystko sie z czasem psuje, a czym wiecej pierdol, tym wiecej sie popsuc moze. Ile ja sie juz nakrecilem przy moich uzywanych autach, a mialem juz ich troche i rozne marki.
    Auto to jest skarbonka bez dna, wrzucasz i nic nie wyciagasz...
    No coz, te forum sluzy pomoca na ile moze, ale niestety czesto diagnozy na odleglosc, to tak jak czarowac z kart. Jezeli ktos juz cos mial, to moze pomoc, jezeli jakis problem jest calkiem nowy, no to jak poprzez diagnoze na odleglosc podac rozwiazanie.
    Klub rosnie w wielkosc i czym wiecej nas jest tym lepiej, bo bedzie mozna ewentualnie do kogos podjechac co sie troche zna i dac popatrzec. Ale poza tym jestesmy zdani rowniez na "fachowcow" z branzy.
    Pomagamy na ile to jest mozliwe. A i tak jak ja na poczatku przed jakimis 7 latami wlazlem na e38 to nic nie bylo takiego, trzeba bylo sobie calkowice samemu radzic, dopiero teraz popularnosc dosyc taniej e38 przyczynila sie do powstawania roznych forum. A juz o Lpg nie wspomne, jako jedeny wtedy na e38 z lpg jezdzilem w DE, jak na zlocie widzieli to mowili ze to jezdzaca bomba a teraz prawie kazdy w De jezdzi na 7er na gazie.

    Glowa do gory.

    Pozdr.
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    sprzedaj to autko a zalatwie ci naprawde porzadny wozek e38 i zmienisz zdanie do flagowej marki tego pojazdu:)

  3. #13
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    witam kolegow:) ja powiem tak BMW mozna tlumaczyc na wiele sposobow np
    bardzo maly woz,bedziesz mial wydatki,bardzo mocny wypas itd...
    wazne jak juz tu ktos powiedzial jest historia i stan auta jak go wczesniej ktos uzywal jak serwisowal itp ja moja e38 kupowalem w komisie samochodowym zupelnie przypadkiem bo przyznam sie ze chcialem kupic opla omege ale akurat nie bylo tego czego szukalem a trafila sie 7 wchodze patrze a panowie na podnosniku maja bmw pytam do sprzedania?tak tylko wymieniamy tarcze klocki amortyzatory bo mial to byc woz szefa komisu ale jak jestem chetny to moge z nim pogadac i napewno sprzeda i tak wlasnie zrobilem dodam ze jest to moje 1 bmw w zyciu i kupowalem go bez jakiejkolwiek wiedzy na ten temat tyle ze linia mnie uzekla no i wyposazenie choc moze nie mam full ale na moje potrzeby wystarcza mam autko ponad 1,5 roku i poza awaria wysprzeglika co ponoc jest bolaczka bmw nie mialem z niczym problemu oststnio wymienilem plyny filtry nabilem klime i autko chodzi odpukac jak marzenie wiec kolego nie przejmuj sie w zyciu trzeba miec troszke szczescia i patrzec pozytywnie jak bryka sie psuje to ja sprzedaj poprostu doloz i kup inny model ale mam nadzieje ze 7 bo naprawde jak dla mnie jest to najfajniejsze autko pod sloncem pozdrawiam i mniej nerwow zycze :)

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Cytat Zamieszczone przez greg38
    ...a i ja dorzuce pare slow.
    Wiec co bys nie kupil, uzywane to uzywane. I bez gwarancji. Chcesz jezdzic bezstresowo, musisz kupic nowe w salonie i gwarancja. Cos by nie kupil, czy to audi, bmw czy toyota, wszystko sie z czasem psuje, a czym wiecej pierdol, tym wiecej sie popsuc moze. Ile ja sie juz nakrecilem przy moich uzywanych autach, a mialem juz ich troche i rozne marki.
    Auto to jest skarbonka bez dna, wrzucasz i nic nie wyciagasz...
    No coz, te forum sluzy pomoca na ile moze, ale niestety czesto diagnozy na odleglosc, to tak jak czarowac z kart. Jezeli ktos juz cos mial, to moze pomoc, jezeli jakis problem jest calkiem nowy, no to jak poprzez diagnoze na odleglosc podac rozwiazanie.
    Klub rosnie w wielkosc i czym wiecej nas jest tym lepiej, bo bedzie mozna ewentualnie do kogos podjechac co sie troche zna i dac popatrzec. Ale poza tym jestesmy zdani rowniez na "fachowcow" z branzy.
    Pomagamy na ile to jest mozliwe. A i tak jak ja na poczatku przed jakimis 7 latami wlazlem na e38 to nic nie bylo takiego, trzeba bylo sobie calkowice samemu radzic, dopiero teraz popularnosc dosyc taniej e38 przyczynila sie do powstawania roznych forum. A juz o Lpg nie wspomne, jako jedeny wtedy na e38 z lpg jezdzilem w DE, jak na zlocie widzieli to mowili ze to jezdzaca bomba a teraz prawie kazdy w De jezdzi na 7er na gazie.

    Glowa do gory.

    Pozdr.
    Dzięki za słowa otuchy
    Ale jak już uporałem się ze zmieniarką (sam) i wszystko grało i było ok coś się znowu rozsypało w audio. Widocznie tak musi być.

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    ja też mam ten problem z głosem
    słyszałem że może być to wzmacniacz i wymieniłem w swoim
    niestety to nie to i teraz czekam na wizytę w serwisie, w następnym tyg jadę do serwisu, przy okazji zmiany felg na letnie, więc jak się dowiem to napisze co jest u mnie
    u mnie głos raz jest raz nie ma

    aha jeżeli okaże się że u Ciebie wzmacniacz siadł to mogę Ci sprzedać bo mam swój na zbyciu :)
    pozdrawiam
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    [quote="Aldik"]Ehhh nie wiem czemu ale czasami trafiają sie takie auta, też kiedyś miałem E32 które psuło się nagminnie, do mechanika zaczołem gadac wujku bo tak często tam byłem, po czym jak je sprzedalem nowy właściciel nie miał z nim żaaaadnych problemów! A Podkreślam że auto było bezwypadkowe!!

    Ale polecam koledze kupic na rok fiata i kupic znów E38

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Ehhh nie wiem czemu ale czasami trafiają sie takie auta, też kiedyś miałem E32 które psuło się nagminnie, do mechanika zaczołem gadac wujku bo tak często tam byłem, po czym jak je sprzedalem nowy właściciel nie miał z nim żaaaadnych problemów! A Podkreślam że auto było bezwypadkowe!!

    Ale polecam koledze kupic na rok fiata i kupic znów E38 :)


    bo jest cos takiego ze jak ktos sprzedaje auto i go zaluje to wtedy psuje sie ono jak cho....a, a nastepny wlasciciel moze byc z niego bardzo zadowolony, kiedys w to nie wiezylem ale zaczynam sie przekonywac,
    wiec Jarecki, w twoim przypadku moze byc tak samo,
    myle ze najlepsze wyjscie to je sprzedac i kupic drugie:)

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Cytat Zamieszczone przez Saillupus
    ja też mam ten problem z głosem
    słyszałem że może być to wzmacniacz i wymieniłem w swoim
    niestety to nie to i teraz czekam na wizytę w serwisie, w następnym tyg jadę do serwisu, przy okazji zmiany felg na letnie, więc jak się dowiem to napisze co jest u mnie
    u mnie głos raz jest raz nie ma

    aha jeżeli okaże się że u Ciebie wzmacniacz siadł to mogę Ci sprzedać bo mam swój na zbyciu :)
    pozdrawiam
    Moje zdanie jest takie, że padło coś od sterowania. Wydaje mi się że tam nalezy szukać przyczyny tego, że radio nie gra. Gdyby to był wzmacniacz powinno grać cd lub radio bez dzwieku a tak nie jest poprostu nie widzi radia ani cd. Odpięcie klemy nic nie dało.

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    u mnie właśnie jest ten problem że widzi radio, czy np TV a nic nie słychać, i nagle za jakiś czas się włącza ;/
    że raz jest głos a raz nie...
    to co jest u Ciebie to musi być coś z kablami, lub stykami
    jest jakaś przerwa pomiędzy radiem, cd itp a monitorem i głośnikami
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz

    Re: Poracha

    Cytat Zamieszczone przez Jarecki
    Miałem zamiark kupić mercedesa w 220 s500, ale po raz kolejny zaufałem bmw. Teraz utwierdzam się w przekonaniu, że pomyliłem się po raz kolejny. Bmw bazuje na stereotypie aut szybkich i niezawodnych. Obecnie widze, że z opini pozostało tylko, że są szybkie. Wsiadając co dnia do swojego auta 740i 1999r, zastanawiam się czym mnie dzisaj zaskoczy. Lista usterek jest długa i co dnia wydłuża się coraz bardziej. W dni dzisejszym np przestały działac obydwa ksenony co wyklucza już użytkowanie auta. Pojawia sie też komunikat, którego nie ma w żadnych tłumaczeniach i opisach błedów. (tak darujcie sobie bezpiecznik nr 20 jest dobry). Szroty nie auta lepiej kupić fiata jest chyba mniej awaryjny.
    Tak i jak tu sie niewkurwiać.
    Wstaje rano i co dzisiaj ???
    Rozładował się przez noc akumulator nowy 1-miesieczny. do zera nawet centralny nie zadziałał. Super naładuje i czekam czym mnie jutro zaskoczy auto. Mam nadzieje, że nagle podczas szybkiej jazdy nie przestaną działać hamulce z powodu widzimisię mojego autka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •