Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 60

Wątek: zielone e32 "Dziadka" ze zlotu

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    116
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Poznan
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    wola e-60 w dizlu bo to bardziej modne bez obrazy oczywiscie :)
    Swiete slowa + M-pakiet :) dokladany z chinskimi felami ala M-pakiet. Dotyczy to nietylko E60 :) sprzedaje E36 i jak slysza cene 14.500 za auto z 97 to ... Prosze pana moge kupic E46 2001 330 coupe :)
    Ostatnio edytowane przez tygrysek2002 ; 27-06-2011 o 20:01

  2. #32
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Trzymajmy się Panowie tematu !
    :564:
    Pewność na każdym kilometrze ...

  3. #33
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    wola e-60 w dizlu bo to bardziej modne bez obrazy oczywiscie :)
    Jakaś aluzja ? :]

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Dla mnie bmw skończyło sie na 1994r kiedy to wyszło ostatnie E32 i sory ale jeśli bede miał kupić tylnio napędowe auto młodsze od 1994 to nie było by to już bmw sory Ale dla mnie Wszystkie serie po klasycznych modelach do 1994 to jakieś kpiny dopiero te bmw gdzieś tak od 2006 2007 wyglądowo są w miare ok. Gdybym miał sporo siana to kupił bym Sobie kilka starych bmek w dobrym stanie i z małym przebiegiem lub odrestaurował sobie takich kilka Nie orientuje sie za dobrze ale mysle ze za kwote ok 30tys kupi sie e65 lub któtąś z tych seri srodkowych której bym za darmo nie chciał 30tyś za E32 to sporo jednak stan jest adekwatny do ceny Jedynie co bym może chciał do E38 740D jakoś ten dźwięk mi sie podoba E46 też jeszcze ujdzie i F01 i te nowe serie 3 i 5 oraz najnowsze nie są brzydkie ale to już kupa plastiku i badziewia niestety to po 20 kilku latach nie bedzie istnieć nie to co te stare modele jeżdzą i nawet niektóre mają się dobrze mimo tego wieku

  5. #35
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    hehehe, zasadnicze pytanie : Czy prowadziłeś kiedyś np E60 530d? Nie sądzę ....

    Tak że pracuj na to "siano" i kupuj wymarzone auto

  6. #36
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Panowie, robicie OT. Czas to zakończyć.

  7. #37
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Dzuda nie piję do ciebie do ogółu naszych rodaków którzy pracuja sobie na taka opinie :)

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    No ale już nigdy ori lakieru miał nie będziesz,nie miała przed Tobą tylko jednego właściciela i nie jest 100% na ori częściach.Jednak te fakty przemawiają za mną bardziej niż wyposażenie.
    Co znaczy 100% ori części? Wszystko mam ori, a każda rzecz popsuta jest z serwisu BMW, żadne zamienniki. Chcesz powiedzieć, że E32 z tego tematu ma np. tarcze i klocki na których wyjechało z salonu?

    W odróżnieniu od wiejskich renowatorów, ja lakier będę mieć oryginalny prosto z palety BMW, dokładnie ten sam, który nałożono w fabryce. Siłą rzeczy, lakier po 20 latach matowieje i nawet jak się restauruje auta po milion złotych, to lakier kładzie się nowy. Oczywiście, zgodzę się, że E32 z tego tematu jest rodzynkiem, ale siłą rzeczy to, że auto ma 1 właściciela jest tylko i wyłącznie stanem umysłu kupującego. W praktyce nie ma znaczenia, bo liczy się stan. A jeśli auto ma tyle lat, to np. wspomniany ori lakier może wcale taki ori nie być - ciężko, aby przez ten czas auto nie zaliczyło żadnego obtarcia np, a tzn, że może pod słońce być widać inny kolor błotnika czy coś :)

    I dodam, że zanim kupiłem E32 byłem oglądać E34 za ponad 30tyś, którego stan był prawie fabryczny. 540i 6gang, fiolet ciemny + białe skóry - wyglądało fajnie, ale wersja wyposażenia średnia i nawet najlepsze zachowanie tego samochodu nie naprawiało jego wad. Wybrałem więc full opcję E32, choć i tak mnie męczy, czy highline to nie jest zbyt słaba wersja - wolałbym individuala z pikowanymi brązowymi skórami, ale cena mnie odstraszyła (ze sprowadzeniem wyszło 60tyś).
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  9. #39
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Full nie masz,zaufaj.Nie które opcje wykluczają drugie.

    Co do ori części też się staram kupować w ASO tak jak i lakier którym malowałem swoje auto.

    540 o którym mówisz,znam.Uważam że to najlepszy egzemplarz w PL.

    Ori lakier mówię w sensie położony w fabryce. Twój jak i mój kładł już człowiek więc już nie jest ori mimo samej farby.

    P.S-Zdzira,jak widzisz w E32 też pcham kasę ale na co dzień potrzebne mi auto które dobrze jedzie,mało pali i wygląda w miarę świeżo;) Ja E60 w ciągu 7miesięcy zrobiłem 32t km więc myślę że to nie jest mało...

  10. #40
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Cytat Zamieszczone przez Sławomir Zobacz posta
    wolałbym individuala z pikowanymi brązowymi skórami, ale cena mnie odstraszyła (ze sprowadzeniem wyszło 60tyś).
    Czyżby jakaś wersja Karla Lagerferda???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •