Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: wielki huk i po wspomaganiu

  1. #11
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Pracuję w zakładzie co jest po przynajmniej 4 mechaników na zmianie. Mam też w firmie sklep z częściami branymi właśnie z IC i od Niedziałków. Z wyegzekwowaniem reklamacji jest bardzo ciężko. Tym bardziej na części elektryczne.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Kolego.. nie chce się bawić w zamieniki.. proponowali mi w Darbie z TRW za 470zł ale tydzien musiałbym na nią czekać.. Mam do kupienia za 230zł (z 7dniową gwarancja rozruchową) bedę ją jutro oglądał
    Biały

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Koledzy. Wymontowałem dziś pompe, sprawdziłem i jest z LUK'a, Pojechałem do Gościa i miał z ZF'a. Porównując oby dwie , ZF jest masywniejsza, grubsza troszeczke większa, ale odziwo dziurki pasowały, także wziołem ją, zamontowałem, Wyciągłem węze ze zbiorniczka troszeczke je skróciłem 1,5 cm z każdej strony, aby lepiej opaska trzymała, zbiorniczek przedmuchałem kompresorem, tak samo przewody i przekłądnie aby cały ten syf wyleciał, wlałem OLEJ elmatic DEXTRON III (czerwony) wszedł równiutki litr, dzwigłem przód auta, odpowietrzyłem na zgaszonym motorze, później na zapalonym, i pasuje JEST CISZA I WSPOMAGANIA DZIAŁA JAK NALEŻY ;)
    Pozdrawiam

    A teraz to co zostało ze starej pompy:
    (ukręcony wirnik, łopatki rozwalone)







    Ostatnio edytowane przez bialydaro ; 22-06-2011 o 23:32 Powód: zdjecia
    Biały

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •