Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Wielka prośba do osób z krk albo okolic posiadających 750i do 98'r

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    15
    BMW
    750i e-38
    Skąd
    okolice Krakowa

    Wielka prośba do osób z krk albo okolic posiadających 750i do 98'r

    Witam;) Nazywam się Marek i mam bardzo wielki problem ze swoim samochodem...
    Mianowice 3miesiące temu silnik zaczął nie równo pracować wiec od tego czasu stoi u mechanika;/;/ Po wymianie świec i układu zapłonowego silnik dalej chodzi tak samo. Największy problem jest w tym, że jest komunikacja z mocą, skrzynią, klimatyzacją itp. natomiast nie ma komunikacji z komputerami silnika;/;/ I TUTAJ POJAWIA SIĘ MOJA WIELKA PROŚBA DO KLUBOWICZÓW, KTÓRZY MAJĄ 750i M73 DO 98'. POMOC POLEGAŁA BY NA TYM ABY u Pana Jarka na Siarczanej, NAJPIERW PRZEŁOŻYĆ MOJE KOMPUTERY DO CZYJEGOŚ SAMOCHODU I SPRAWDZIĆ CZY W OGÓLE SIĘ TESTUJĄ. JEŻELI TAK TO POTEM PRZEŁOŻYĆ CZYJEŚ KOMPUTERY DO MOJEGO AUTA I ZROBIĆ TA SAMA OPERACJE. USŁUGA OCZYWIŚCIE PŁATNA Z MOJEJ STRONY + KOSZTY DOJAZDU. Naprawde mi na tym zależy, ponieważ chciał bym powoli doprowadzać swój samochód do stany idealnego a nie mam okazji bo auto stoi dłużej niż je posiadam:(:( Jeżeli ktoś bedzi taki miły i chetny do współpracy to bede bardzo wdzięczny oraz wynagrodzenie też bedzie chojne... Chętnych na taka operacje prosze o kontakt na numer 784057151....


    Pozdrawiam Marek

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Ja bym raczej szukał kogoś z lepszym kompem niż ten, który posiada Pan Jarek.
    Gra muzyka

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    15
    BMW
    750i e-38
    Skąd
    okolice Krakowa
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD Zobacz posta
    Ja bym raczej szukał kogoś z lepszym kompem niż ten, który posiada Pan Jarek.
    A kogo byście polecili? Bo podobno był testowany jeszcze na szczecińskiej i w modlniczce...


    Lub jeżeli ktoś ma taki sprzęt z forum albo może polecić kogoś lepszego to prosze o pw albo na ten numer:)
    Ostatnio edytowane przez GasekM ; 20-06-2011 o 18:22

  4. #4
    Na szczecinskiej zdzierca , nawet nie jedz, Jarek .. hmmm jakoś brakuje mi zaufania do gościa. Na Soltysowaskiej jest firma Mechtron której wlascicielem jest Robert. Ja tam serwisuje swojego klekota i jak na raze jestem zadowolony. Polecam
    A o kompy pytaj Wiktora



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •