Witam;) Nazywam się Marek i mam bardzo wielki problem ze swoim samochodem...
Mianowice 3miesiące temu silnik zaczął nie równo pracować wiec od tego czasu stoi u mechanika;/;/ Po wymianie świec i układu zapłonowego silnik dalej chodzi tak samo. Największy problem jest w tym, że jest komunikacja z mocą, skrzynią, klimatyzacją itp. natomiast nie ma komunikacji z komputerami silnika;/;/ I TUTAJ POJAWIA SIĘ MOJA WIELKA PROŚBA DO KLUBOWICZÓW, KTÓRZY MAJĄ 750i M73 DO 98'. POMOC POLEGAŁA BY NA TYM ABY u Pana Jarka na Siarczanej, NAJPIERW PRZEŁOŻYĆ MOJE KOMPUTERY DO CZYJEGOŚ SAMOCHODU I SPRAWDZIĆ CZY W OGÓLE SIĘ TESTUJĄ. JEŻELI TAK TO POTEM PRZEŁOŻYĆ CZYJEŚ KOMPUTERY DO MOJEGO AUTA I ZROBIĆ TA SAMA OPERACJE. USŁUGA OCZYWIŚCIE PŁATNA Z MOJEJ STRONY + KOSZTY DOJAZDU. Naprawde mi na tym zależy, ponieważ chciał bym powoli doprowadzać swój samochód do stany idealnego a nie mam okazji bo auto stoi dłużej niż je posiadam:(:( Jeżeli ktoś bedzi taki miły i chetny do współpracy to bede bardzo wdzięczny oraz wynagrodzenie też bedzie chojne... Chętnych na taka operacje prosze o kontakt na numer 784057151....


Pozdrawiam Marek