Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Pytanie o podsufitkę w e32.

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne

    Pytanie o podsufitkę w e32.

    Cześć mam dwa małe pytania czy podsufitka z il jest taka sama jak ze zwykłej 7?
    Jako że mam odklejoną chce sobie zrobić nowy materiał można kupić ładny materiał z pianką praktycznie jak fabryczny ale teraz ostatnio mówi się o czarnej podsufitce czyli w 7 występowały jasne i czarne czy były inne kolory jeszcze? jako że mam środek indygo czyli taki ciemny niebieski fotele i deske oraz tunel to myślałem zrobić też całą górę na taki kolor słupki rączki i samą podsufitkę co o ty myślicie?
    Ostatnio edytowane przez Sebek ; 20-06-2011 o 15:06

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez KaczyDJ Zobacz posta
    czy podsufitka z il jest taka sama jak ze zwykłej 7?
    Kaczy... A jak myślisz?

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Nie wiem czy znajdziesz materiał w takim kolorze.W e32 występowało kilka odcieni podsufitek,z brązowym i bananowym wnętrzem podsufitka miała inny odcień niż z szarym,białym lub czarnym.Na twoim miejscu obkleiłbym czarnym materiałem.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    777
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Pozostaje jeszcze flokowanie. Jak na razie z tego co widzę w samochodach kumpli jest to ciekawa opcja. U siebie również będę flokował podsufitkę oraz słupki. Pracą końcową pochwalę się na 4um.

    Pozdrawiam

  5. #5
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez jpj Zobacz posta
    U siebie również będę flokował podsufitkę oraz słupki. Pracą końcową pochwalę się na 4um.
    Koniecznie, bo sam rozważam taką opcję i chętnie zobaczę to na zdjęciach.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    ale wtedy przy flokowaniu cały materiał jest ściągany tak ni na goły tam nie wiem chyba to jest z plastiku czy tam sklejki słupki sie to daje?
    Nie wiem chyba w il będzie dłuża ? Dlatego pytam :P Materiał znajdę chwyty i inne rzeczy mozna by pomalować lub właśnie flokować klapki od słońca obszyć lub tez flokować i by pewnie było fajnie

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Kaczy... A jak myślisz?
    Kaczy skoro w iL masz dłuższe tylne wrota to jak podsufitka może być taka sama.
    Czekamy na efekt, też mnie to bardzo interesuje

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    nie no tak w sumie na logike ale wiadomo ... gdyby dach byl taki sam to szyby przednia i tylnia musialy by byc pochylone pod wiekszym kontem zeby sie spasowało a to bylo by przeciez widac.
    Nom ale mojego efektu szybko nie zobaczycie bo zostawilem mojego bumera w pl obecnie przebywam za granica Na 7deme trzeba zap... :P
    W Każdym bądź razie coś zrobie nawet jesli material bedzie taki sam jak od nowosci tz podobna struktura i kolor lub tez bedzie inny czarny albo niebieski a to co bede robil i z robie oczywiscie wam pokaże.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    41
    BMW
    E32 730i '92
    Skąd
    Warszawa
    Witam. również zastanawiam się nad zmianą podsufitki ponieważ w jednym miejscu odkleiła się a podobno już nie idzie tego zrobić. Moja 7ka miała być 100% orginał ale nie wyszło więc zastanawiam się nad czarną podsufitką ale mam mały dylemat czy będzie pasować czarna skóra czarna deska i czarny lakier czy nie będzie za ciemno? Widziałem u znajomego który ma czarne skóry i założył w swojej E39 podsufitkę od M pakietu coś pięknego.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    To już kwestia gustu wnętrza tandetnych aut są robione na jeden kolor i wyglada okropnie ale 7 to co innego ciemny doł i jasna góra w środku to jakaś rożnorodność kolorów ale wszystko na czarno bedzie ok ale rzeczywiscie bedzie ciemno :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •