Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [mechanika] KTO POMOZE

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    157
    BMW
    kiedys 730i,735i,750i,750iL
    Skąd
    slask

    [mechanika] KTO POMOZE

    WITAM , kto jest tu ze slaska i ma pojecie albo ma 750 i wyciagal,odkrecal kolektory ssace bo mnie zaraz krew zaleje,bylby tak dobry i dal sie namowic i przyjechac pomoc.W koncu znaleziona zostala przyczyna tego czemu auto duzo pali i nie ma tle mocy,oczywiscie rozszczelnily sie gumy. Problem jet teraz taki ze nie ma jak tam podejsc odkrecic te nakretki od szpilek a nie mowie juz o wyjeciu calych kolektorow.Najwiekszy problem w tym jet ze nie bede nikomu oddawal do roboty tego bo mi zaspiewaja tyle co ja sam zarobie na caly miesiac, moze ktorys z was bedzie tak dobry i udzieli mi wskazowek albo zajrzy do mnie.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    133
    BMW
    525d
    Skąd
    Rabka-Zdrój
    Ja kolektory odkrecalem tzw. "dziesiatka na kiju" mozesz tez odkrecic to zwykla grzechotka 1/4" tylko musisz miec kilka przedluzek do niej. Na stronie Johan & Sean e32 Page jest tez w temacie M70 rebulding pokazane jak je odkrecic.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    18

    kolektory ssące

    witam czy poradziłeś sobie z kolektorami i czy to pomogło na moc i spalanie ja zauważyłem że raz pali mniej raz więcej pozdrowienia i proszę o odpowiedź ile kosztują uszczelki
    ANDRZEJ

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków

    Re: kolektory ssące

    Cytat Zamieszczone przez nemo44
    witam czy poradziłeś sobie z kolektorami i czy to pomogło na moc i spalanie ja zauważyłem że raz pali mniej raz więcej pozdrowienia i proszę o odpowiedź ile kosztują uszczelki
    odkrecenie kolektorow nie jest problemem jesli ma sie przedluzki

    koszt uszczelek pod kolektory ssace - ostatni raz kiedy sprawdzalem w ASO (750 mialem kilka lat temu) byl ok 1200 pln zamiennikow brak
    Czarne e32 w benzynie!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •