Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: e38 szukam sprezyn

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Acerbus
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    182
    BMW
    E38 735iA 1999 SHADOW LINE
    Skąd
    Poznań
    dzięki za opisanie tego.

    czyli jakie spreżyny do seryjnych amoków moge nabyc? wiem ze zbliżone. ale jakie to obniżenie bedzie?

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Generalnie prawie każde springi do e38 są opisane jako dobrze współpracujące z seryjnymi amorami. Jak pisał cursor moja e38 na K.A.W. 60/25 i seryjnych amorach Sachsa (założone nówki w lutym zeszłego roku, zrobione na nich jakieś 40 tys) zachowuje się niespecjalnie dobrze, jest mało przewidywalna i na wybojach porażka niestety. Druga sprawa, to żadna sportowa obniżająca sprężyna nie będzie dobrze współpracować z amorkiem seryjnym. Niższa sprężyna przesuwa zakres pracy amortyzatora seryjnego, a do tego nie jest on niestety przystosowany. Temat zawieszeń przeszedłem w innym aucie, miałem tam mnóstwo kompletów sprężyn i amortyzatorów zaczynając od Jamexa a kończąc na Bilsteinie, Koni regulowane, KW. I szczerze to KW Kit zapewniał genialne prowadzenie i fajne obniżenie ;)

  3. #13
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Witam,

    40/00 lub 40/30 firmy AP Sportfahrwerke maja podobna charakterystyke do oryginalu jezeli chodzi o komfort.

    Co najwazniejsze sa dedykowane do seryjnych amortyzatorow.

    Jezeli takie obnizenie Ci wystarczy to jest to napewno optymalne rozwiazanie pod wzgledem komfortu jazdy.

    Gdybys byl zainteresowany tym produktem to napisz do mnie na PW.

    Mam w ofercie takze inne rozwiazania jak kompletne zawieszenia sportowe (amortyzatory + sprezyny) lub zawieszenia gwintowane.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •