Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Zakup 18 i opon

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    129
    BMW
    E38 740 d, F01 730 d
    Skąd
    Polska
    No właśnie dzwoniłem do gościa i te fele o rozmiarze z tyłu 9,5 przed godziną zostały sprzedane!!! No cóż ja jestem cierpliwy i tak jak 7ka radzi poczekam aż trafią się takie same!
    Pozdro!
    Pozdrawiam!

  2. #12
    7ka
    Gość
    ;) wszystko w swoim czasie...napewno sie trafia ;) jesli nie kupisz do maja to moze ci zalatwie jak bede w wawie, pamietam ze taki starszy dziadek mial takie na zbyciu z oponami prawie nowymi ale to dopiero w maju...

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    129
    BMW
    E38 740 d, F01 730 d
    Skąd
    Polska
    Jeśli dałbyś radę to byłbym wdzięczny! Przyznam, że trochę się napaliłem no ale... czego się nie robi, żeby było ok! Nara i dzięki za odpowiedzi!
    Pozdrawiam!

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    ja mam taką małą podpowiedź
    jeżeli jakieś felgi Ci się podobają to sprawdź Tu:
    http://www.k-lach.net/
    klikając na znak zapytania nad zajęciem do jakiego samochodu były dedykowane i z jakim et
    ja kupując felgi do swojej właśnie tą stronką się wspomagałem :)
    Jeżeli chodzi o mnie to polecam do 7 coś bardziej pełnego np style 32 (mój ulubiony wzór ;p)
    na tych stylach 37 co podałeś jeździ połowa serii 5 :) i wg mnie bardziej pasują do czegoś mniejszego :), ale twój wybór, z drugiej strony na takich felgach na e38 jeździł Bond ;)
    http://www.imcdb.org/images/001/869.jpg - to taka ciekawostka :D
    pozdrawiam
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tomar
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    159
    BMW
    E38 m62b44 , E39 m62b44
    Skąd
    Warszawa
    jasko1969 wczoraj kupilem felgi o ktorych rozmawiacie, przod 8", tyl oczywiscie 9,5" na piaste 72,5 czyli e38. Dzis rano wchodze na forum i czytam temat ! Okazało sie ze to ja Cie ZUPELNIE NIESWIADOMIE ubiegłem - przepraszam ! Bylem i kupilem wlasnie te http://moto.allegro.pl/item324769945...c_e39_e38.html Troche sie tylko wkurzylem jak dotarlem na miejsce bo okazao sie ze kolo nie wie co sprzedaje ! Lewa strona wersja w pelnym polerze, prawa tylko rant polerowany. Wkurwilem sie ostro bo jechalem po nie z Wawy ! Oczywiscie cena w dol. Tak wiec jak bedziesz mial gdzies je upatrzone to upewnij sie ze lewa i prawa strona ma dokladnie taki sam numer seryjny. Zerknij w realoem albo bmwfans i tam w e38 odnajdz felge oznaczona jako m-parell 37 czy jakos tak. Wyswietli Ci numery obu wersji. Ja je kupilem bo okazaly sie idealnie proste. Teraz wiec ze wszystkich czterech zdejmuje lakier, robie szlif , poler calosci i lakier. Jak upatrzysz taki felgi to polecam szczerze bo sa bardzo mocne i jak na 18tki wyjatowo lekkie.

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    44
    kurde chłopaki zmartwiliście mnie, ja mam zamówione 18" ale z bmw5, czy te pierścienie to coś złego, wzór felgi bardzo mi się podoba więc się napaliłem jak szczerbaty na orzechy i mam nadzieje że będzie ok.

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Hmm z tego co czytam to ok, ale pierścienie tez kosztują no i hmm to juz nie tak bliski oryginał, ale hmm jak to sie ma do rozmiaru opon to nie wiem !?!?

  8. #18
    7ka
    Gość
    te pierscienie to zaden problem ;) zakladasz i jezdzsz nie wiem dokladnie ale chyba bmw tez je sprzedaje.. groszowe sprawy... pamietaj o odpowiednich oponach ;) 235/50/18- 255/45/18

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    129
    BMW
    E38 740 d, F01 730 d
    Skąd
    Polska
    Cześć Tomar! Gratuluję zakupu! Przecież nic się nie stało. Byłeś pierwszy i niech Ci służą jak najdłużej! Najważniejsze, że Tobie się podobają. A z tym polerowaniem to rzeczywiście niefart. Zrobisz po swojemu i będzie ok!
    Pozdrawiam!
    Pozdrawiam!

  10. #20
    Początkujący Użytkownik Awatar budek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    96
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    jesli zamontujesz pierscienie to beda pasowac,problem w tym ze te sa waskie...w e38 na tyl bylo 9,5J a tu tylko 9J ja poczekalbym az trafia sie odpowiednie do e38 :]
    7ka w instrukcji u siebie znalazłem, że można też montować 9J z tyłu lub 9,5 J,
    sam jeżdzę na tkich felach, ale szczerze mówiąc nie wiem czy sa 9 czy 9,5J.
    Kiedyś
    E39 523iA Touring,E38 740iA

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •