Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: wymiar zarowki:)

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun

    wymiar zarowki:)

    Panowie interesuje mnie dlugosc zarowki numer 12:) nie mam auta przy sobie a kumpel nie wie jaka kupic a rozne dlugosci sa...

    http://www.realoem.com/bmw/showparts...93&hg=63&fg=30

    pozdrawiam:)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar darkman
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    331
    BMW
    E38
    Skąd
    dolnośląskie
    no bez jaj... jak kupisz 2 i jedną zachowasz na pamiątkę, to przynajmniej nie będziesz stratny więcej niż 2.50 :D ja tak zawsze robię jak nie pamiętam która to ;p

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    ale ja chce jakies ladniejsze :P ale bede musial tez tak zrobic:P:D

  4. #4
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Jointo - Ty coś strasznie kombinujesz ;D Od czubeczka do czubeczka żarówka C5W ma 3,7 cm.

    A tu masz przykładowe rozwiązanie wszelkich problemów żarówkowych http://www.lighting.philips.com/pl_p...ghting&lang=pl
    Gra muzyka

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    jak to sie mlodzi od starszych uczyc musza:P dzieki Wojtek:D robie autko pod siebie caly czas to kombinowac trzeba:P:D

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar darkman
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    331
    BMW
    E38
    Skąd
    dolnośląskie
    a ja się wkurzyłem z żarówami.. posprzątałem ładnie w aucie, odpalam.... bleble ble cośtam prufen... patrzę która żarówa... przednia lewa, wkurzyłem się, pojechałem do sklepu, kupiłem 2 nowe H1 boscha... wsiadam do auta, przekręcam kluczyk.. błędów niet ;p no i mam w zapasie 2 "ha jedynki"...

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    no mja tez raz dziala raz nie dziala i denerwuja mnie te prufeny...

    PS. wie ktos czemu popodlaczeniu ringow smd mam blad postojowek? jakos to zalatwic sie da?

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar darkman
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    331
    BMW
    E38
    Skąd
    dolnośląskie
    diody smd, to nic innego jak diody do montażu powierzchniowego (to je różni kształtem od dip), poza tym świecą jaśniej, za to 95% energii jest przetwarzana na światło a nie na ciepło, mają inną rezystancję wewnętrzną niż żarówki... i stąd pojawiają się błędy ;) ładnie mówiąc... trzeba było nie kombinować, albo kupić porządne ;)

    w ogóle jak chcesz ładne ringi, to kup sobie taśmę led, boczną (na diodach smd jest mniejsza - 5mm szerokości, ale może być też na diodach dip), nie dość, że sobie sam zrobisz tego ringa, to w dodatku będzie porządnie świecił a nie jak jakieś badziewie robione przez małe chińskie rączki, które ledwo się kupy trzyma

    tasiemki masz elastyczne, samoprzylepne... i pod 12V, jedyne co musisz zrobić, to dolutować kabelki z zasilaniem do każdego "ringa"

    o... takie cuś... jest też na białym podłożu

    Ostatnio edytowane przez darkman ; 21-06-2011 o 20:24

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez darkman Zobacz posta
    diody smd, to nic innego jak diody do montażu powierzchniowego (to je różni kształtem od dip), poza tym świecą jaśniej, za to 95% energii jest przetwarzana na światło a nie na ciepło, mają inną rezystancję wewnętrzną niż żarówki... i stąd pojawiają się błędy ;) ładnie mówiąc... trzeba było nie kombinować, albo kupić porządne ;)

    w ogóle jak chcesz ładne ringi, to kup sobie taśmę led, boczną (na diodach smd jest mniejsza - 5mm szerokości, ale może być też na diodach dip), nie dość, że sobie sam zrobisz tego ringa, to w dodatku będzie porządnie świecił a nie jak jakieś badziewie robione przez małe chińskie rączki, które ledwo się kupy trzyma

    tasiemki masz elastyczne, samoprzylepne... i pod 12V, jedyne co musisz zrobić, to dolutować kabelki z zasilaniem do każdego "ringa"

    o... takie cuś... jest też na białym podłożu

    kolego to o czym piszesz jest wlasnie "kombinowaniem" :) ja kupilem najdrozsze ringi do e38:) smd led za jakies 240 zl:) a dodam ze na allegro ringi sa nawet za zlotych 5 :) takze to nie jest tandeta tylko dedykowane ruingi do e38:) tasemki itd to jesttandeta:*



    http://allegro.pl/super-jasne-ringi-...667066315.html <- to jestta moja tandeta kombinowana przezmale chinskie raczki:)



    ale dzieki za odp:D
    Ostatnio edytowane przez JointoVicz ; 22-06-2011 o 08:16

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar darkman
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    331
    BMW
    E38
    Skąd
    dolnośląskie
    no jak mam być szczery... to ja jestem zwolennikiem "zostaw to w oryginale, tak jak z fabryki wyjechało i nie kombinuj" :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •