Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: BMW e34 540i manual

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    366
    BMW
    E32 730i m30b30, e32 740iA 1993r
    Skąd
    Ełk

    BMW e34 540i manual

    Witam raz jeszcze. Jestem na etapie poszukiwania drugiego auta, z moim m30b30 sie nie rozstaje:). Wcześniej szukałem 740 E32, ta z Gdyni już sprzedana. Znalazłem teraz ciekawą 5. Pytanie: Czy ktoś mógłby ją obejrzeć, a może ktoś cos wie na jej temat. Drugie pytanie. Lewa listwa na dole drzwi kierowcy odstaje jakoś bardziej. Auto jest w m pakiecie jak w tytule aukcji. Czy ta listwa to jest zwykła listwa czy taka jak w eMce? Zwykłe przeboleje, natomiast do eMki troche kosztuja:) Oto link http://moto.allegro.pl/show_item.php...2+wys%C5%82any.

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    68
    BMW
    brak
    Skąd
    okolica of 100lica
    Auto kupił hanldarz od forumowicza z bmw-klub.pl. Dał za nie coś koło 10tpln i miało wtedy na liczniku 260tkm z jakimś tam haczykiem. Pewnie jej nawet nie przerejestrował - zadzwoń i spytaj. Nie mogę teraz znaleźć wątku o niej, ale jak ją rzucisz na powyższe forum to może właściciel przeczyta i co nieco napisze. Auto, wg poprzedniego właściciela, było w conajmniej dobrym stanie.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    hmm handlarz i E34 za 10 tyś to mi nie pasuje !

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    11
    BMW
    E38
    Skąd
    Rokietnica
    Wg mnie drzwi od kierowcy są w innym kolorze , może to ktoś potwierdzić ? Może to wina mojego LCD w lapku ale tak mi sie wydaje ;-) Listwą sie nie martw , wg mnie jest standardowa , nówka oryginał kosztuje cos okolo 80zł w ASO

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    366
    BMW
    E32 730i m30b30, e32 740iA 1993r
    Skąd
    Ełk
    Te drzwi też wydawały mi sie troche inne. Napisalem skąd pewność że bezwypadkowy, czy badany byl czujnikiem lakieru itp. Jak narazie żadnego odzewu:). Może mógłby ktoś przy okazji bliżej obejrzeć to auto. Byłbym bardzo wdzięczny. Poszukam jeszcze na forum bmw klub poprzedniego właścieciela może uda mi sie czegoś dowiedzieć więcej. Pozdrawiam

  6. #6
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jaki m-pak? Chyba m-paka nie widziałeś....listwa wydaje mi sie że źle założona....

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    366
    BMW
    E32 730i m30b30, e32 740iA 1993r
    Skąd
    Ełk
    Wydawało mi sie z tyłu że ten zderzak jest jakby w mpakiecie ale nie bede sie spierał:) w e34 nie za bardzo jeszcze zorientowany jestem. Kiedyś mialem e30 dwie to obcykany byłem w tych M-tech 1 i 2 . W każdym razie dalej interesuje mnie to auto. Jutro mój znajomy bedzie w Radomiu obejrzy auto i z czujnikiem lakieru także . Dzisiaj przez tel dowiedziałem się że W aucie niby wszystko działa 100% nie bita jak zapewnial sprzedawca, rdza lekko wyłazi dolne krawędzie od wewnątrz drzwi i przy wlewie paliwa. Jutro dam znać coś więcej.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mała233
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    273
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Grudziądz Cork.ie
    jakimś dziwnym trafem wszyscy jak sprzedają zawsze przebieg koło 200tys. mają :D czy auto ma 8 lat czy 18 :D


    CZARNA FURIA..........CZARNA...FURIA..................... .....

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    254
    BMW
    E38 V8
    Skąd
    Wyszków
    Mylisz się Dzuda, Auto posiada tylny zderzak i progi z M pakietu, natomiast przód to ori. zderzak z 540 z wlotami do chłodzenia tarcz hamulcowych. Wnętrze także M pakiet, z tego co widzę( Kierownica, gałka, fotele Sportzitze) Identyczną specyfikacje posiada 540stka mojego kolegi.
    Ostatnio edytowane przez GRABS ; 13-06-2011 o 16:25
    Wierny marce :) E30 & 7er V8 w manualu

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    68
    BMW
    brak
    Skąd
    okolica of 100lica
    A pytałeś czemu licznik skręcił z ponad 260tkm na 240 i kto czy auto jest zarejestrowane na niego?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •