Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: BMW e34 540i manual

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    hmm dziwne z 260 na 240 - jak cofac to cofac a nie tak dziwnie hmm

  2. #12
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Fakt,nie oglądałem zdjęć dokładnie i tylny zderzak jest od m-paka

    Co do reszty,progi standard po FL,kiera i gałka niby z m-paka.

    Fotele to zwykła szmata i nawet bym ich darmo nie chciał :P

    był auto oglądać to koleś ?

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    366
    BMW
    E32 730i m30b30, e32 740iA 1993r
    Skąd
    Ełk
    Dzisiaj znajomy oglądał auto i z tego co mi powiedział przez tel to tak: Rdza nie tylko jest na drzwiach i wlewie ale też nadkola progi(drzwi i próg gdzieś na dole dosyć mocno skorodowane) Ogólnie to duzo rdzy:) na foto nie widac wogóle. Palą sie kontrolki ASC i nie gaśnie po pstrykaniu przyciskiem także, kilka blędów na komputerze i cos wspominał o jakis jeszcze kontrolkach. Kierownica z tego co mówił świeżutko obszyta skóra:) Na lewym słupku z tyłu widac nieudolne malowanie powczepiane paprochy itp. Ogólnie auto ma lekko prysniete lakierem ranty błotników i krawędzie tak tylko byle jak aby niewidać było żółtej. O silniku nic niewiem, ogólnie jego zdaniem auto warte maks ok 6 tyś w takim stanie jakim jest.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jonash
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    387
    BMW
    Było E38 740iA '01 | 318 TDS Touring '97
    Skąd
    Koszalin
    Nie ma to jak wstawić na aukcje zdjęcia auta zaraz po kupnie ładnego egzemplarza a po kilku latach sprzedawać jako super stan...

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar F75
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    255
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Gdynia
    Blog
    1
    No i na pewno nie jest zarejestrowane na pana który sprzedaje tylko ma wypisana umowę na właściciela. Handlarze też kupuja takie auta za grosze od ludzi przyciśniętych finansowo lub tych co juz nie chca ładować w auto i wiedzą ile naprawa jest warta. oto przykład http://otomoto.pl/bmw-735-C19367533.html Facet z Gdyni ciagle coś sprzedaje - najczęściej szroty za psie pieniądze. Szukacie auta to wpiszcie nr tel. z ogłoszenia w google i często wyskakuje kilka ogloszeń na ten telefon - tak poznaję handlarzy bez "papierów" . Najczeciej piszą ze samochód żony ale sie nie spodobał , super stan, nic nie puka i nie stuka, bez wkladu itd. Byłem oglądac kilka takich aut - nic sie nie zgadzało z opisem
    moja trzecia córka ... E32 750i.... już zabytek

  6. #16
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez wilk9585 Zobacz posta
    Dzisiaj znajomy oglądał auto i z tego co mi powiedział przez tel to tak: Rdza nie tylko jest na drzwiach i wlewie ale też nadkola progi(drzwi i próg gdzieś na dole dosyć mocno skorodowane) Ogólnie to duzo rdzy:) na foto nie widac wogóle. Palą sie kontrolki ASC i nie gaśnie po pstrykaniu przyciskiem także, kilka blędów na komputerze i cos wspominał o jakis jeszcze kontrolkach. Kierownica z tego co mówił świeżutko obszyta skóra:) Na lewym słupku z tyłu widac nieudolne malowanie powczepiane paprochy itp. Ogólnie auto ma lekko prysniete lakierem ranty błotników i krawędzie tak tylko byle jak aby niewidać było żółtej. O silniku nic niewiem, ogólnie jego zdaniem auto warte maks ok 6 tyś w takim stanie jakim jest.
    Gratuluję pomysłu! Kupuj 540 6gang za mniej niż 10koła!

    Weź się koleś ogarnij! Chyba nie wiesz ile skrzynia jest warta a do tego masz całe auto... Jeśli cię trochę rdzy przeraża na 20-letnim aucie to wogóle po co ten temat zakładasz ??

    BO NIE ROZUMIEM !

    Szukasz idealnej 540 6gang? zobacz więc cenę tych aut za zachodnią granicą,może wtedy ci emocje opadną

    :suicide:

    Jeśli masz się teraz spinać nad moim postem to sobie daruj bo reszta forumowiczów też będzie miała polewkę :sarcastic:

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Za te pieniądze E34 powinno lśnić nowością :)

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    366
    BMW
    E32 730i m30b30, e32 740iA 1993r
    Skąd
    Ełk
    Co sie kolega Dzuda tak denerwuje. Jak już pisałem oglądał mi auto mój znajomy i to jego opinia. Na allegro było za 14 tyś i tyle bym mógł dać gdyby było wporządku, wiadomo nie nowe auto nie bedzie idealne. Mała rdza mnie nie przeraża, sam w 7er mam u siebie rdze na drzwiach od wewnątrz i jakoś z tym żyje:) Ale progi w tej 5 i drzwi są w fatalny, stanie podobno a nie troche rdzy i ogólnie auto pryśnięte byle jak aby sztuka na sprzedaż. A Silnik i skrzynia są troche warte ale potrzebuje całego auta a nie kupowac tylko silnik i skrzynie. Bez nerwów.

  9. #19
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Za te pieniądze E34 powinno lśnić nowością :)
    Normalne tak ale 6biegowe m60 są na tyle rzadkie że ta cena jest podejrzana...najczęściej widuje je w takim przedziale cenowym 20.000-28.000 - ale też raz na miecha...


    Sent from my Desire HD using Tapatalk

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    normalna wersja z silnikiem M30/M50 to musi byc igiełka w tej kasie ale zdrowe M60 czy to 540i z 6-gang czy nawet 540iA w tej kasie raczej szału nie robi a juz na pewno nie 6-gang

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •