Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Regeneracja amortyzatorów EDC.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    23
    BMW
    740d xdrive 2011r.
    Skąd
    Wrocław

    Regeneracja amortyzatorów EDC.

    Rok temu oddałem do firmy Nagengast w Gdańsku swoje przednie amory z EDC. Przez ponad rok czasu wszystko wydawało się super aż do dzisiaj. Podczas kontrolnej wizyty u mechanika okazało się, że oba zaczęły się pocić olejem przy czym lewy dosyć mocno,na testerze wyszło że jest padnięty totalnie, oczywiście termin gwarancji upłynął przed czterema miesiącami. W związku z powyższym mam pytanie do kolegów którzy przeprowadzali podobną operację, czy po dłuższym eksploatowaniu zregenerowanych amorów z EDC też mieli problemy z ich trwałością? Pytam ponieważ nie wiem czy bawić się jeszcze raz w regenerację, bo miałem pecha, czy lepiej wywalić EDC i założyć zwykłe amortyzatory.

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    16
    BMW
    e65
    Skąd
    Gdańsk
    Nawet po upływie gwarancji jesteśmy w stanie pochylić się w stronę klienta, robimy gwarancyjnie lub z dużą zniżką. Najczęstszą przyczyną uszkodzeń jest piasek który dostaję się do uszczelniacza. Bardzo ważną rzeczą są osłony które np. jeśli nie zostały założone nowe lub stare chociaż nie zostały dokładnie umyte to taka sytuacja powoduje przedwczesne zużycie. Teraz stosujemy dodatkowe zgarniacze przeciwbłotne oraz nowe osłony dzięki czemu żywotność niezmiernie się wydłużyła.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    10
    BMW
    planowane E38
    Skąd
    Wrocław
    Witam. Widzę, że temat przez więcej forów się przewija. Mam więc pytanie- jaki jest koszt regeneracji u Was amortyzatorów z EDC w E38?
    Pozdrawiam, Makariusz

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    z tego co wiem to ok 650 zł za 1 sztukę.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    10
    BMW
    planowane E38
    Skąd
    Wrocław
    Dzięki za odpowiedź

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •