Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Dylemat z wyborem koloru do E32

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar walus
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    25
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    łeczyca

    Dylemat z wyborem koloru do E32

    wiec w niedługim czasie bede malował swoją e32 i nie jestem zdecydowany co do lakieru poprostu niewiem jak bedzie sie prezentować w danym lakierze, moze wy mi pomozecie bardzo bede wdzieczny
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 09-06-2011 o 12:35 Powód: Tytułuj poprawnie swoje tematy!

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,241
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Może napisz coś więcej, bo na razie ciężko stwierdzić w czym i jak możemy pomóc.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar walus
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    25
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    łeczyca
    nic wiecej nie trzeba pisać, a stwierdzic jest co np to w jakim kolorze wy to widzicie bo ja jakoś niemam głowy do tego moze macie jakieś ciekawe fotki z róznymi lakierami na tym aucie i niekoniecznie musza być z palety bmw moze byc kameleon lub canndy

  4. #4
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Cytat Zamieszczone przez walus Zobacz posta
    niekoniecznie musza być z palety bmw moze byc kameleon lub canndy
    nie rób jej tego

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Kameleon??? chyb kolego już weekend zacząłeś:D

    Ja polecam brokatrot,alpinweis,diamantshwarz,shwarz-klasyka

    Sent from my Desire HD using Tapatalk

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar walus
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    25
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    łeczyca
    Cytat Zamieszczone przez e32maciek Zobacz posta
    Kameleon??? chyb kolego już weekend zacząłeś:D

    Ja polecam brokatrot,alpinweis,diamantshwarz,shwarz-klasyka

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
    kolego weekend to ja mam codzien ale nie to prowadzi do tego ze tak mysle z tych barw które podałeś alpin jest git ale reszta to.. o gustach sie niedyskutuje.. wogole to dzieki za podpowiedz. wiem ze to limuzyna i trzeba robic tak by nie zrobic z niej choinki. poprostu lubie byc orginalny a nie tak jak cała reszta
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ps e32 maciek barwa na twojej sygnaturze prawie zaspakaja to co chce osiągnąć, ja miałem na swojej czarną perłe jak dlamnie bez porównania i niewykluczone ze bede próbował sie do tego zblizyc
    \
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 09-06-2011 o 15:14 Powód: Edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim - po raz pierwszy!

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Diamantshwarz to metalic czyli prawie "perła" a na sygnaturce jest moje auto w brokatrot czyli to są kolory które podałem a je odrzuciłeś..

    Sent from my Desire HD using Tapatalk

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar walus
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    25
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    łeczyca
    to moze nie kompinować z kolorami tylko rzeczywiscie poszukać coś ładnego z palety bmw
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    prawie robi wielką róznice:) Diamantshwarz mam na e32 która jest przeznaczona dla mnie na czesci i wiem ze to paskudny jak dla mnie kolor a ten co masz na aucie to niewiedziałem ze to brokatrot a zobaczyłem jak ten kolor lezy na tej stronie ( co prawda mettalic ale mi on nie lezy) http://www.maxbimmer.pl/album.php?al...tachmentid=357 twoje tak sie tesh prezentuje??
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    a jak myslicie jak bym w alpinweiss ją pokolorował listwy boczne zdjął wygładzil miejsca po nich, listwy chrom wyrzucił ze zderzakow i tesh wygładzil miejsca po nich, lampy angels, w czarnej perle gril, nery, wloty w zderzaku coś na podobienstwo tej http://f10.5post.com/forums/showthread.php?t=512379 mysle ze by wyglądała super, szyby lekko przyciemnic w zrerzaku tumnik sportowy i symetrycznie po drugiej stronie koncówka i kiedyś tam jak zarobie mozete felgi chrom 18" co wy na to??


    MOD: Pamiętaj, do trzech razy sztuka!
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 09-06-2011 o 15:17 Powód: Edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim - po raz drugi!

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Chyba zarzyłeś coś mocnego kolego. Choć jak się już zastanowiłem wygładzenie listew było by nie typowe i może w jakiś tam sposób oryginalne nie było by problemu już z korozją za nimi listwy chrom mogą zostać jeśli zostały by pomalowane na czarno. Alpin weiSS jest spoko jeśli jest nie zżułknięty i zadbany mi się każdy kolor z palety bmw podoba szczególnie bardzo rzadko spotykany Łososiowy ale nie wiem jak się nazywa i kolor groszkowy i jeszcze jakiś jeden był fajny fabryczny ale nietypowy i zapomniałem.
    Czarna siódemka jest dla mnie nieco za czarna :P Jeśli Ci się będzie taka podobać zrobisz to ładnie to spoko :D

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar walus
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    25
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    łeczyca
    zaraz tam coś zarzyłem. otworzyłem post poto by nie odwalic boba, by kazdy pomógl mi stwierdzic co było by dla niej lepsze, dziekuje za to ze doradzacie mi, ale tak jak pisałem chce by była wyjątkowa zachowując jej dobry smak, i mysle ze moj ostatni pomysł co do niej jest spoko bo nie chce miec taką jak kazdy tylko w innym kolorze heh to za proste i nie orginalne z mojej strony. zauwaz ze tylko listwy boczne by odpadły a takto tylko gra kolorów tylko tymi kolorami trzeba dobrze grać. niemam i nieumiem obsługiwać sie programen to vizual tunning ale jak ktoś by go posiadał i miał chec mi pomóc był bym wdzieczny.

    szukałem i niechcący znalazłem e32 bez bocznych listw http://www.cleaned.be/gallery/pics/4946.jpg co wy na to??

    tak jak KaczyDJ pisał " problemu ze rdza za listwami by nie było" a na dodatek jak dla mnie ma to wygląd i wpada w moj gust
    Ostatnio edytowane przez walus ; 09-06-2011 o 16:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •