Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Dylemat z wyborem koloru do E32

  1. #31
    Początkujący Użytkownik Awatar walus
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    25
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    łeczyca
    http://www.youtube.com/watch?v=1ZMYXzkGq5g i co zle wyglada tak własnie chce ja zrobic tylko ze w stonowanym kolorze, lampy??? pasują wam, bo mi jak najbardziej, a moze wy sie boicie ze wasza bedzie mniej atrakcyjna, uwierzcie ze ja mam styl i nie odwalam manian o ktorych wy myslicie jestem fanem 7er i dla mnie liczy sie dusza nie wazne w jakim ciele ofszem tuning w tym stylu nie rajcuje mnie http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...UELZuu82jSq7tw dlatego ***** postarajcie sie dobrze czytac to co ja pishe co mam na mysli i bedzie super atmosfera

  2. #32
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    ...w auto z pierwszego linka bym nie wszedł a z drugiego to aż strach w ogóle na to patrzeć.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  3. #33
    Początkujący Użytkownik Awatar walus
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    25
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    łeczyca
    moj ojciec tesh w pierwsze by nie wszedł bo jest za stary ale dla mnie ma to wygląd z reszta to tylko twije zdanie

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Cytat Zamieszczone przez walus Zobacz posta
    http://www.youtube.com/watch?v=1ZMYXzkGq5g i co zle wyglada tak własnie chce ja zrobic tylko ze w stonowanym kolorze, lampy??? pasują wam, bo mi jak najbardziej, a moze wy sie boicie ze wasza bedzie mniej atrakcyjna, uwierzcie ze ja mam styl i nie odwalam manian o ktorych wy myslicie jestem fanem 7er i dla mnie liczy sie dusza nie wazne w jakim ciele ofszem tuning w tym stylu nie rajcuje mnie http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...UELZuu82jSq7tw dlatego ***** postarajcie sie dobrze czytac to co ja pishe co mam na mysli i bedzie super atmosfera
    Wygląda fajnie jeśli masz taką możliwość jestem za i popieram.
    Druga to nie wiem Dziwna hehe.

  5. #35
    Początkujący Użytkownik Awatar walus
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    25
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    łeczyca
    Cytat Zamieszczone przez KaczyDJ Zobacz posta
    Wygląda fajnie jeśli masz taką możliwość jestem za i popieram.
    Druga to nie wiem Dziwna hehe.
    mozliwosc to mam gdyz pracuje na lakierni:) i po pracy szefo uzycza mi wszystkiego co potrzebne bym działał tesh jest ciekaw co z tego wyjdzie:) druga to chyba masakra tuning:)

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Moje E32 już składają po lakierowaniu. Mam kolor islandgrün metalic, który niezbyt mi się podoba. Ale kiedy pogadałem z lakiernikiem, wyjaśnił mi, że z zewnątrz pomaluję, a np. komora silnika zostanie w starym kolorze, itp, to sobie odpuściłem. Oryginalny kolor to najlepszy kolor, chyba że ktoś już ma malowaną siódemkę np. na jaskrawy czerwony, pomarańczowy czy inny żółty ;] I powiem szczerze, kolor nie ma dużego znaczenia, bo po dłuższym przebywaniu z autem się do niego po pierwsze człowiek przyzwyczaja, jaki by nie był - nawet najlepszy kolor powszednieje, po drugie najwięcej czasu spędzamy z autem siedząc za kierownicą, więc nie widać wiele z koloru lakieru.

    Ja osobiście miałem E34 czarne i było całkiem przyjemne, potem kupiłem E39 ciemny granat i mi się podobało, że nie da się określić czy jest czarne czy granatowe. W tej chwili mam bordowe BMW, bo poprzednie kolory już mi się znudziły, zwłaszcza że chciałem uniknąć najpopularniejszych kolorów dla mojego modelu.

    Co innego, jeśli ktoś się spina, żeby "sąsiedzi widzieli, że jego auto jest najlepsze". Wtedy nie pozostaje nic innego jak laminat i struganie na wzór AC Sznycel przednich spychaczy do śniegu, z tyłu obowiązkowo dyfuzor, zrobienie 8 wlotów powietrza żeby dobrze chłodziły tjuningowe hamulce z alledrogo, a cały środek wykleić oczywiście najlepszym naklejkami ze wzorem karbonu - jak wiadomo listwy ozdobne z karbonem ważą mniej. Na podłodze obowiązkowo ryflowana blacha z plastiku oraz nakładki na pedały z hipermarketu.
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    Jak e32 to tylko czern np. diamantschwarz, a co do plugow zamiast zderzakow, diod zamiast lamp, i dachowej rynny zamiast tlumika to nie w tym modelu. poprawianie fabryki i panow inzynierow z monachium jest rzecza zalosna.
    ot. walus pochamuj sie troche bo stary przeginasz, zamist pisac bluzgi ktore swiadcza o twojej kulturze osobistej, a w sumie jej braku, to zalatwiaj sprawy np. poprzez pw.
    Jak chlopaki przyjada ze zlotu to bedzie groraco.

  8. #38
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    no i sh zamiast sz Tom W E32 jest dużo rzeczy zrobionych bez pojęcia... Kilka rozwiązań jest beznadziejnych np w silniku m30 brak możliwości wymiany dźwigienek bez luzowania śrub głowicy w innych silnikach jest to złapane osobno Można wymienić sporo takich niedociągnięć czy też chociażby dolne listwy drzwi przez które ranty w 90% beemek rdzewieją. albo blaszki w oprawkach żarówki ze zwykłego pochromowanego metalu zamiast nierdzewnej blaszki nie korodowały by.

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik Awatar MCGUMA
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    616
    BMW
    e32 735i, e46 318, ex(e30 325i touring, e30 325i coupe, e30 318 sedan, )
    Skąd
    Mielno/Koszalin
    e32 podoba mi się w kolorze diamantschwarz metallic ;)
    Jest e32 7xx,E30 325i 24v swap na e30 335i :) i sprzedane :(

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    kolego - ja miałem kameleona wiec możesz zerknąć jak wygląda w mniej więcej w takich odcieniach. Raczej słyszałem pochlebne opinie o tym kolorze, zresztą widoczne na forum rownież. Zerknij na zdjecia i może cos akurat sie w głowie urodzi. A tak z innej beczki to może ktoś widział czy takowa jeszcze jeździ bo aż ciekaw jestem.
    http://7er.pl/showthread.php/2524-e32-Moja-740i

    Wszystko dobrze wygląda o ile jest w ramach rozsądku zrobione. Nie jestem ostatnio za czarnymi chyba, że jakaś głęboka czarna perła,a le decyduj sam - my możemy jedynie podpowiedzieć.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •