Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Dylemat z wyborem koloru do E32

  1. #21
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Dawid7er Zobacz posta
    to i ja dorzucę swoje trzy "pięciozłotówki". Żeby e32 wyróżniało się na tle innych e3 wystarczy że będzie zadbane bo niestety prawda jest taka że większość to padaki. Kolor o tego auta musi być stonowany, to limuzyna lat 90-tych, ma agresywną sylwetkę i w tym kierunku trzeb prowadzić ewentualne zmiany. Bez bocznych listw wygląda do du*y (moja opinia), endźel ajsy to samo a nawet bardzie do du*y (znowu moje zdanie). Gleba, ciemny, stonowany kolor (biały też jest super) fela na dużym polrowanym rancie i już masz auto które się wyróżnia i budzi ogólne zainteresowanie. Tyle ode mnie
    Dawid...nic dodać nic ująć:707: zgadzam się z Tobą i tyle.A to co piszą inni o endżel ajsach,kameleonach itd to nawet mi się czytać nie chce ;)

  2. #22
    Początkujący Użytkownik Awatar walus
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    25
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    łeczyca
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Dawid...nic dodać nic ująć:707: zgadzam się z Tobą i tyle.A to co piszą inni o endżel ajsach,kameleonach itd to nawet mi się czytać nie chce ;)
    dzuda
    niewiem czy dobrze widze ale w tej twojej 7er są lampy black hella a przeciez to limuzyna:) wiec najpierw spójrz na siebie a potem oceniaj a co do kameleona to ten gatunek lakieru poszedł dawno w zapomnienie wiec nienabijaj sobie postów:D
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Cytat Zamieszczone przez KaczyDJ Zobacz posta
    Wiesz tylko najgorzej jak skończy się na słowach wiele osób dużo mowi a malo robi jak już masz plany to to rób
    To co się dokładnie jej stało jakie uszkodzenia w siódemce powstaly?
    dałem kumplowi prowadzic ją, ja siedziałem z boku jechalismy jakieś 140 wyprzedzając a tu przed nami na swiatłach stop, stała skoda, zaczął hamowac ale nie dało rady, nawet niebyło gdzie uciekac, uderzylismy w nią tak przy 70 :( poszło lewe nadkole zderzak lewa nera i maska gril uratowany ale maske musielismy kupic bo miałem szeroką mam 2 e32 taką tylko z wąskim ale jak widac mi nie jest taka potrzebna. ps na słowach sie nie skonczy bo jush zerwałem lakier w poniedziałek podkład a lakier jak jush coś wybiore to araz zakupuje. zanim rushy to jeszcze potrwa bo chce silnik zrobic aby ładnie cykał i skrzynie prezłozyc z tej drugiej.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 10-06-2011 o 07:59 Powód: Trzy. Od teraz każde pisanie postu jeden pod drugim będę Ci odpowiednio wynagradzał.

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Wiesz ale black hella wyglądają fajne i istnieją już od dawna jako fajny gadżet podkreślają zdenerwowanie bmki a angel eyes to taki niby wymysł ale osobiście nic do nich nie mam podoba mi się jedno jak i drugie jest nawet połączenie w lampach tuningowych do bmw jednoczesnie ciemne lampy z krzyzem i ringami.

  4. #24
    Początkujący Użytkownik Awatar walus
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    25
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    łeczyca
    widzish tak jak dzudza nie uwaza eagle tak ja hella a hella nie były w seryjnie robione w autach tylko to były lampy tuningowe z tamtych czasów tak kaczyDJ?
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 10-06-2011 o 07:59

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez walus Zobacz posta
    widzish tak jak dzudza nie uwaza eagle tak ja hella a hella nie były w seryjnie robione w autach tylko to były lampy tuningowe z tamtych czasów tak kaczyDJ?
    jakie eagle??Skąd się wziołesh kolego?BlackHella to praktycznie oryginał a nie jakieś świecidełka z chin. Mi się wydaje że do twojego stylu auta by pasowały diody na masca a'la "kid" z serialu "night rider" :D


    a co do brokatrot-tak w słońcu jest dużo jaśniejszy niż w pochmurny dzień.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez e32maciek ; 09-06-2011 o 22:35

  6. #26
    Początkujący Użytkownik Awatar walus
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    25
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    łeczyca
    Cytat Zamieszczone przez e32maciek Zobacz posta
    jakie eagle??Skąd się wziołesh kolego?:) Mi się wydaje że do twojego stylu auta by pasowały diody na masca a'la "kid" z serialu "night rider" :D


    z kontowni kolego. nie jestem poliglotą jestem zwyklym człowiekiem to drobne przejezyczenie ale jak wiesz o co biega to poco problem stwarzasz od tego tylko tu jestes?? dlatego brokatrot niechce na aucie bo niechce aby mi sie tylko podobał w pochmurny dzien:)

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 10-06-2011 o 08:01

  7. #27
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    724
    BMW
    E32 730 I m30b30
    Skąd
    Lublin
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez e32maciek Zobacz posta
    a co do brokatrot-tak w słońcu jest dużo jaśniejszy niż w pochmurny dzień.
    posiadam taki sam potwierdzam

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    walus, pooglądaj trochę forumowych e32, jest kilka ładnych egzemplarzy. Co do twojego pomysłu na tuning e32 to sorki ale moim zdaniem nie ten model i w sumie nie ta marka, tego typu zmiany są dobre ale do japońskich spawarek.
    Aha, nie chce tu nikogo urazić, takie mam zdanie
    P.S co do BH że to to samo co "endżel ajsy" to sorki ale troszkę się pogubiłeś, poczytaj trochę a wszystko się wyjaśni

  9. #29
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez walus Zobacz posta
    poco problem stwarzasz od tego tylko tu jestes??
    Waluś, jak na razie to Ty stwarzasz same problemy i widzę, że nie tylko mnie jako moderatorowi ale i pozostałym użytkownikom forum. Grzecznie Cię więc z tego miejsca proszę abyś się uspokoił i pohamował nieco swój temperament. Nie obrażaj i nie pyskuj. Potraktuj to jako upomnienie. Następne będzie już ostrzeżenie z wpisem na profilu.

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Walus niedobrze że tak napisałeś tuczi jest wporządku
    Nie obraź się ale tutaj 99% użytkowników nie akceptuje udziwnien i tuningu luksusowych limuzyn bo niestety ale to auto to nie sportówka ale limuzyna i do mocnych zmian wizualnych się nie nadaje i źle z nimi wygląda.
    Chcesz usunąć listwy okej zrób to zmienić lakier też to zrób bo to twoja sprawa kiedy będziesz to robił masz oryginalny pomysł i odważny skończysz zdaj relacje zrób zdjęcia z przebiegu prac i zaprezentuj to forum jest wporządku jest dużo fajnych chłopów i wielu ludzi może pomóc w niejednej dziedzinie jest też kilka osób dziwnych i upierdliwych ale to jak wszędzie. Więc jak nie jest jeszcze za-późno to przystopuj. [!!] Bo w przeciwnym razie po prostu wylecisz i po co to bedzie.
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 10-06-2011 o 10:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •