Cytat Zamieszczone przez kasin Zobacz posta
Rafciu
W silnikach m62 bardzo często zaczyna przeciekać uszczelka pod deklem nr 1 http://realoem.com/bmw/showparts.do?...25&hg=11&fg=10 . Ale tak jak pisze wycieki dotyczą głównie silników m62 gdzie zamiast papierowej grubej uszczelki, wsadzili gównianą gumową i to w dodatku nie można jej kupić osobno, tylko razem z deklem. Wielu ludzi planuje wtedy dekiel na równą powierzchnię i kupuje uszczelkę od starszych m60 i nigdy już tam nie zagląda bo nie ma takiej potrzeby. A jako że rozmawiamy na temat zdjęcia kolektora, to warto się tam rozejrzeć bo dostęp będzie piękny.

Masz Rafciu może zdjęcie tego dekla po planowaniu i przy okazji tej uszczelki z m60 , bo właśnie bede przerabiał niestety ten temat (po depnięciu mocniej gazu płyn wylatuje pod ciśnieniem z tyłu silnika)
to nie jest ta uszczelka ?? tak się składa że też chyba czeka mnie wymiana :)

http://moto.allegro.pl/uszczelka-pok...014140897.html