Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: EDC a krotsze sprezyny

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    22
    BMW
    535i 740i
    Skąd
    lubartow

    EDC a krotsze sprezyny

    Mam ostatnio dylemat gdyz bardzo chcialbym obnizyc swoja e38 ale zastanawiam sie jak to sie ma do amortyzatorow z EDC. W szczegolnosci chodzi mi o przod gdyz auto stoi troche wysoko z przodu zapewne przez instalacje gazowa (pelne baki plus kolo zapasowe w bagazniku). Wiem ze najtanszy sposob to krotsze sprezyny jednakze jak przy tym bedzie wygladac tlumienie drgan... nie chce narazie rezygnowac z amortyzatorow EDC bo ostatnio je nawet zmiezylem na SKP i maja 78% i 77% wiec jeszcze tragedii nie ma. Jak wy rozwiazaliscie ten problem? Szukalem troche na forum ale jasnej odpowiedzi nie uzyskalem. Jakie sprezyny polecacie ewentualnie ... ktos pisal ze moze polecic AP... a ktos inny ze Jamexy to porazka....
    Myslalem o delikatnym obnizeniu i gdzies nawet znalazlem springi AP -40/00 co myslicie?
    Jak zrobie jakas fotke to wrzuce bo obecnie auto u mechanika...
    Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    22
    BMW
    535i 740i
    Skąd
    lubartow
    nikt sie nie wypowie?

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Ja mialem u siebie edc i krotsze sprezyny (chyba -40) kupione od Sebka z forum. Wymieniony tylko przod. Jezdzilo sie ok, nie bylo zadnych problemow a wyglad abrdzo sie poprawil (choc komfort troche stracil)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar uzi
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    73
    BMW
    E66 745iL
    Skąd
    Leverkusen
    Ja w moim E38 też mam EDC i czerwone springi na przodzie i tyle :) i wszystko jest ok

  5. #5
    Ja mam u siebie na przod zalozone sprezyny Alpina -35 i jest super

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •