Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: wymiana klapy bagażnika

  1. #1
    Vip Vip Awatar blubas
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    292
    BMW
    728i M52 96r LandRenzoOmegas
    Skąd
    Chełmek

    wymiana klapy bagażnika

    Koledzy, jak w temacie, mam zamiar kupić klapę bagażnika bo moja dopadły pęcherze nad rejestracja:( czy napotkam na jakieś trudności przy wymianie klapy?

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    zadnych :)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar FuTuRee
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    86
    BMW
    e38 m62b44 e65 n62b36 e70 n52b30
    Skąd
    Mała wioska gdzieś w środku
    Cytat Zamieszczone przez Mirek Zobacz posta
    zadnych :)
    Nie zgadzam sie :) Mogą napotkać Cie problemy. Zacznijmy od tego że zawiasy przed i po lifcie nie będą pasowały. Tzn mocując do nadwozia będzie wszystko ok ale do klapy są dwa różne mocowania. Jeżeli kupisz klapę z zawiasami od modelu z hydraulicznym otwieraniem to lewy zawias również nie będzie pasował jeżeli otwierasz klapę z reki:p Do tego kostki z przed i po liftu też nie pasują, ale to już nie jest problem bo wszystko można przykręcić od starej klapy:)

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d
    Potwierdzam, że są 2 rodzaje zawiasów, ale nie są zależne od tego czy lift czy nie, ja spotkałem w 95 roku (oba auta) i mają inne. moge zrobić fotki.

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Różnice były w właśnie przy liftingu, a klapę ktoś już mógł zmienić.
    Lockbud chyba też ma klapę po lifcie aktualnie, a ma jeden z pierwszych roczników.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d
    To może inaczej mam longa z 94 roku i ma zawias typu "x". kupiłem klape z zawiasami od anglika 95 rok i był tam zawias typu "y". Mam też na cześći 740 z 99r po lifcie i też jest zawias typu "x" znajomy ma też po lifcie e38 diesla i też ma zawias typu "x"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •