Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: BMW E32 740iA Gdynia. Oglądal ktoś?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    366
    BMW
    E32 730i m30b30, e32 740iA 1993r
    Skąd
    Ełk

    BMW E32 740iA Gdynia. Oglądal ktoś?

    Jak w temacie. Interesuje mnie te auto. Telefonicznie dowiedziałem sie że miała malowane tylne drzwi, końcówka stabilizatora do wymiany, w najbliższej przysżłości klocki i tarcze. Pozatym wszystko ma być sprawne i bdb. Wie ktoś coś więcej na ten temat? Auto niema ASC. Czy 740i nie miały tego w standardzie? Oto link: http://otomoto.pl/bmw-740-i-idealna-...C18127025.html

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Auto kolegi Dixi, więc można być spokojnym o relację telefoniczną. Człowiek konkretny i rzeczowy. I najważniejsze że pasjonata. Jest to jego kolejne - z 3cia bawara.. Ma E30, ma E28 i wszystkie są igiełki. A to auto jak najbardziej zgodne z opisem. Wiem że plan co do 7er był na długie lata, więc nie szczędzono na podstawowym serwisie po zakupie. Serwisowane w Gdyni, ciekawa wersja wyposażeniowa. Jeśli chodzi o cenę, to myślę że w obecnych czasach jest OK.

    Na początek myślę, że warto pojechać i macać.. nie będą to chyba stracone pieniądze ;)
    Ostatnio edytowane przez Kafarek ; 07-06-2011 o 15:47


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  3. #3
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez wilk9585 Zobacz posta
    Auto niema ASC. Czy 740i nie miały tego w standardzie?
    Nie miały, ale zimą nie musisz się braku tej opcji obawiać. O ile gazu używasz z rozsądkiem ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jonash
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    387
    BMW
    Było E38 740iA '01 | 318 TDS Touring '97
    Skąd
    Koszalin
    Ja oglądałem. Autko się już trochę zaniedbało od czasu kiedy były robione te zdjęcia(ok 2 lata temu). Stało zabrudzone w garażu z padniętym aku. Roletka tylna na moich oczach przestała działać;/ Fotel pasażera nie podnosi się po jednej stronie (góra/dół). Fotele już przybrudzone. Progi chyba były zdejmowane i nie trzymają się za ładnie po prawej stronie. Silnik lekko falował na wolnych obrotach. Skrzynia pracowała poprawnie. Ksenon ma dwa różne palniki.
    IMHO autko może i warte, ale nie za tą cenę:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •