Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Kodowanie klimatronika E38.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar maniek42
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    214
    BMW
    E 38 728iA/99r.
    Skąd
    kuj...- pomorskie

    Kodowanie klimatronika E38.

    Witam, koledzy jak już wcześniej kiedyś pisałem nie mogę zakodować nowego panelu klimatr. do mojego auta dochodzę do momentu kodowania (NCS-em) pojawia się komunikat o kodowaniu trwa to może ze trzy sekundy i wyskakuje następny kom. że chyba sprzęt (chodzi chyba o interfejs) nie może tego wykonać. W między czasie udało mi się uaktywnić alarm, mruganie kierunków podczas otwierania i zamykania auta i tu właśnie moje pytanie czy do kodowania klimatr. ten interfejs jest za "słaby" czy to jeszcze coś innego (interfejs z Allegro za 120 zł).Obecny panel jest z 95r. na pokrętła od siły nawiewu a nowy jest z 96r. pełen elektronik w którym po podłączeniu wszystkie funkcje działają tylko nie załącza się kompresor. Podpowiedzcie co tu można jeszcze sprawdzić czy coś innego bo już nie mam siły z tym walczyć. pozdrawiam.....

    PS" Dodam że "INPĄ" łączę się z większością sterowników.......

    Koledzy pomóżcie , podpowiedzcie coś bo jesteście ostatnią moją "deską ratunku" bo mechanicy w moim małym miasteczku tylko świecą oczami i że problem ich przerasta. Robiłem już prawie wszystko przy różnych bmk-ach z zakresu mechaniki ale w temacie diagnostyki komputerowej dopiero zaczynam. pozdro....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 17-06-2011 o 08:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •