Witam wszystkich użytkowników klubu 7er.pl
To nie jest moja pierwsza przygoda z BMW. Pierwsze to E39 530 d z 1999. Samochodem przelatałem prawie 3 latka. Bez żadnych przygód, nigdy mnie nie zawiodło. Od samego początku jak zasiadłem w 5 to już sobie mówiłem że kolejne bmw to 7. Dodatkowo kolega pomógł mi, zarażając mnie swoją 740.;)!! No i niecały miesiąc temu zakupiłem E38 728 z 1996 roku.
Samochód zagazowany niecałe pół roku temu. 2 lata w kraju, sprowadzone z Niemiec. Na 1996 rok to z wyposażenie jak mi się wydaje że bardzo bogate. Navi + Tv, tylna roleta automatyczna, lamy przód i tył po lifcie oryginalne. W samochodzie na razie wymienione zostały: tarcze + klocki przód, łącznik gumowy miedzy skrzynia a wałem, olej z filtrami.
A co mnie czeka: prawdopodobnie elektrozawory ( bo na nogi i szybę daje ciepłe powietrze), zastanawiam się nad odmą ( przy kupnie zauważyliśmy że jeden przewód z odmy zleciał. zastanawiam się czy nie wymienić jej na nową), zagadką dla mnie jest olej w skrzyni ( posiadam zwykłego automata, no i teraz pytanie do was co robić z olejem: wymienić czy dolać jak będzie niski stan???). To na chwilkę obecną.

Jeszcze raz witam wszystkim!!!