Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Max obroty Vs Vmax

  1. #1

    Max obroty Vs Vmax

    Hello.
    Naoglądałem się ostatnio różnych filmików na Your Tube o beemkach gdzie goście pokazują jak ich fury przyspieszają i ile można wycisnąć z danego modelu na poszczególnych biegach. Niestety na filmikach były beemy z innymi silnikami niż moja. Ostatnio zmieniałem świece i robiłem testy na trasie ile moja wyciąga no i jestem ciekaw jak wasze niunie kręcą. O opinie proszę kolegów z 3-litrowymi V-ósemkami bo taką właśnie mam. A pytanie brzmi :
    Jaką prędkość wyciągacie na poszczególnych biegach zanim odetnie zapłon. Oczywiście z głową panowie, max na trójce mnie zadowoli .

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    nie katowalem na karzdym biegu, ale na czwartym mam 200
    mam skrzynie manualna

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    42
    BMW
    e32
    Skąd
    warszawa
    Moja 730 żędówka, 155-160km/h na 3 biegu mam manuala ale i ja jej nie katuje bo ta laska ma juz 19 latek, ale jak ją kupiułem w ubiegłym roku to na jaździe probnej w 4 osoby poszła 210 ale odpuściłem bo była na zimówkach i niechciałem jej dalej pedzić na tych kapciach.

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    na 3 biegu lecialem napewno z 160km/h a ogolnie to jeszcze niesprawdzalem ile na maxa, 220 bylo wiecej zdrowy rozsadek niepozwala na drogach na podlasiu

  5. #5
    A na jedynce i dwójce do ilu wam dochodzą zanim odcina złapie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •