Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: 740 m62b44 manual Skoczów

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE

    740 m62b44 manual Skoczów

    Byłem kilka dni temu zobaczyc autko jak temacie w Skoczowie.
    http://screenshooter.net/0586258/05_06_2011__00_52_20
    http://otomoto.pl/bmw-740-zadbany-eg...C18822111.html
    Niby produkcja 1997 ale jak widac po Vin-ie 1996, z zewnątrz ładny. Trudno miec zastrzezenia do karoserii. Za to mechanicznie, to trudno nazwac zadbanym egzemplarzem. Sprzęgło do wymiany, biegi trzeba wbijac. Silnik nie ma mocy. Może przepływka a może nie wiadomo co. Ale na pewno ma przedmuchy na pierścieniach i bierze olej na prawej stronie. Nie ma katalizatorów. Ale pracuje równo. Szkoda że nie jedzie. Dwie opony do wymiany. Trochę drobiazgów do zrobienia typu roletka czy urwana antenka. Zawieszenie do naprawy, ale nie ma dramatu. Środek nie można nazwac zadbanym, ale nie jest też jakoś specjalnie zniszczony, w średnim stanie. Kolor wnętrza to kwestia gustu. Skóra lawendowo-szara. Dla mnie nie za bardzo ten kolor podchodzi. Książka serwisowa jest ale jakaś dziwna. Nie ma wklejki na pierwszej stronie i prowadzona do 2005. Czy jest prawdziwa to można chyba tylko zweryfikowac w serwisie.
    Generalnie gdyby zrobic silnik, wymienic sprzęgło, naprawic zawieszenie, kupic dwie opony i zamontowac katalizatory, to może byc ładny samochód. Moim zdaniem trzeba dolożyc do niego co najmniej 13k.
    Właściciel z tego co wiem, jest zarejestrowany na naszym forum.
    VIN: WBAGF71080DK55182
    Byłem zainteresowany, ale za 23k to spodziewałem się czegoś innego niż zobaczyłem. Trochę szkoda ponieważ wizualnie, z zewnątrz, moim zdanie jest ładny.
    Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez monster_pl ; 05-06-2011 o 00:22
    monster_pl

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Z zewnatzr wyglada dobrze. Ale jesli jest jak piszesz to rzeczywiscie cena troche z kosmosu. Samo zawieszenie to ok 2tys zl. Do tego remont silnika, skrzyni biegow, sprzeglo... Czyli wszystko :D Ulanska fantazja sprzedajacego...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    159
    BMW
    brak
    Skąd
    Opolskie
    Pamiętam ,że kiedyś była podobna bardzo mocno na allegro i nawet była omawiana tutaj ..za jakoś 15 k , bo miała maskę walniętą i lampa przednia była zbita ;) ..ale nie daję głowy uciąć ,że ta .

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Zastanawia mnie po co tam byłeś ? Nie mów że chcesz zamienić swoją 750 na takiego grzyba ...

  5. #5
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    No zamiana w stylu "zamienił stryjek siekierke na kijek"
    szukaj dalej ...
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Nie mów że chcesz zamienić swoją 750 na takiego grzyba ...
    Już nie ma 750...
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Zastanawia mnie po co tam byłeś ? Nie mów że chcesz zamienić swoją 750 na takiego grzyba ...
    A żebyś wiedział że grzyb to jest jak cholera:) Pojechaliśmy z kumplem na wycieczkę trochę pojeździc:) Z opisu wynika że prawie nowy, to mówię zobaczymy. No i zobaczyliśmy, pojeździliśmy. No i napisałem recenzję z tego wydarzenia aby ktoś nie zapierdzielał z drugiego końca Polski tracąc czas i pieniądze. Ja mówiłem sprzedającemu o tych wszystkich uwagach które napisałem, a ten dalej uparcie twierdzi że pojazd igła.
    Swoje 750 niestety sprzedałem ale pod koniec roku będę szukał 750-tki po lifcie. I szukam też pomalutku 740 z manualem do zabawy.
    Ostatnio edytowane przez monster_pl ; 06-06-2011 o 15:20
    monster_pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •