Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Jakiej firmy opony polecacie?

  1. #11
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Mani
    Miałem w E39 Continental SportContact Jedyny minus moim zdaniem średnio trzymały się drogi na mokrej nawierzchni.
    zgadzam sie w 100%

    jakie ja polecam

    1. zacznijmy jaki rozmiar
    2. do jakiego auta

    1. Pirelli p zero rosso/nero

    2.Michelin primacy (duze rozmiary od 19") / PS2

    3.Bridgestone potenza RE050A

    4.Goodyear F1 GDS03

  2. #12
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Panowie coby bylo wszystko jasne- wszystkie [shadow=red:87351bd102]NIEWYZABKOWANE[/shadow:87351bd102] opony sa ciche ;) Roznice w odglosie toczenia sa tak znikome ze bez odp. przyrzadow sa bardzo ciezkie do wychwycenia...
    Halas pojawia sie przy schodach/zabkach na oponie- a taka opona nadaje sie tylko do wyrzucenia- niestety ale dosc czesto wlasnie takie uzywane opony oferowane sa w do sprzedazy... Najszybciej zabkuja sie opony z bieznikiem w ksztalcie "choinki" niestety ale nasze drogi sa takie jakie sa wiec nie trzeba na to dlugo czekac...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  3. #13
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Nie do końca się zgodze z tym hałasem. Ja miałem Vredesteiny http://www.vredestein.net.pl/oferta/sportrac2.htm nówki w busie i były rewelacyjne na wodzie ale były cholernie głośne. Dopiero jak sie zagrzały to przestały hałasować. Hałas był naprawdę spory. A opony były nówki sztuki
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    dokladnie boss, niektore opony nawet nowe są glosne, moze tego nieslychac w e38 ale we innnych mniej wyciszonych autach bardzo, a zabkowanie? powiem tak jezeli masz wyzabkowaną opone i niejest kierunkowa trzeba ja zalozyc odpowiednio, tz jak przesuwasz reka po biezniku to w jedna stroje jest gladko a w drogą "pod zabek" i musisz opone tak zalozy aby krecila sie w aucie wlasnie w stronę na "gladką" a nie pod zabek jak to jest kiedy opona sie zabkuje, aha i niewszystkie opony zabkują w ksztalcie V nawet powiem ze to niejest regula a zabkuje bo??? slabe amorki, niedociąrzone auto, agresywna jazda

  5. #15
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    Dzięki za rady. Te Micheliny primacy to faktycznie jest dobra opcja.
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    jezeli kupisz daj info jak ci sie na nich jezdzi

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    19

    Opony

    Witam.Pare dni temu założyłem nowe Fuldy Carat Progresso.Rewelacja.Cisza,miekko i precyzyjnie w zakrętach. Na mokrym najlepsze opony jakie uzywałem.Naprawdę szkoda kasy na oponki powyżej 500 zł bo buli się tylko za firmę.Smiało można porównać te opony z Dunlopami p9000.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •