Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 112 z 112

Wątek: Kaczy i nowe 7er

  1. #111
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Ta czerwona to tandeta jak dla mnie...7er w takim kolorze naprawdę wyglada kiepsko.Przecież kolor Twojej jest całkiem fajny...lepiej pieniądze przeznaczyć na doprowadzenie autka do ideału pod względem technicznym.Takie moje zdanie.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  2. #112
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Kurde sam już nie wiem z jednej strony fajny pomysł bo podobala by mi sie taka E32 bym sobie pościągał zderzaki drzwi błotniki ładnie zabezpieczył wszystko i przygotował silnik bym wyjął żeby komore pomalować odrazu i simering na silniku by sie zmieniło, z drugiej strony to duża zmiana samochód by zmienił całkowicie wizerunek. Pomyślę jeszcze o tym bo dostateczny przypływ gotówki dopiero w sierpniu a tył bmw ma źle dobrany lakier przez co się różni a jak bym miał poprawić to to równie dobrze można zmienić kolor stąd mój pomysł. Z siódemką taka dziwna sprawa bo jakoś nie wyobrażam sobie nie mieć E32 czuje że nie mając tego samochodu zatracił bym swoją osobowość ciesze się że moge to mieć i jeździć tankować dbać myć i naprawiać choć tak naprawdę (teoretycznie) mógł bym siębez tego obyć i mieć więcej pieniędzy dla siebie.
    Dla ludzi zarabiających normalną pensje posiadanie E32 to tylko ze względów miłości są to samochody bezcennie i o bardzo dużej wartości sentymentalnej dla pasjonatów jednak nie dużej wartości rynkowej.. bo zazwyczaj już za bardzo ładną sztuke więcej niż 10 tyś się nie dostanie chyba że jest to zielone 750il to wtedy może gdy poogłaszasz pół roku to ktoś wkońcu się znajdzie.
    Więc tak podsumować nie wiem z jakiś pobudek taki jestem widać po to się urodziłem.. :D
    Jednym E32 się podoba innym nie jednak dla mnie to coś bardzo fajnego piękna linia dobre wyposażenie mocny silnik naprawdę dobry komfort i osiągi a przy zadbanej sztuce co mogę powiedzieć o swojej awaryjność naprawdę znikoma większość aut innych marek z tych roczników robi już za żyletki a BMW ? Nie dość że dobrze wygląda to i jeździ co świadczy o naprawdę dobrej jakości wykonania.
    Jednak wartość auta jak wspomniałem nie jest duża niekiedy wymaga nakładów tankowanie dla większosci ludzi nie jest zbyt przyjemne bo zarobki są małe 7 nie pali dużo bo w stosunku do mocy jest to naprawdę nie wiele ale teraz liczy się ekonomia i naprawdę chcieć tym sie poruszac to by na chleb nie zostało.
    Więc z mojego punktu widzenia E32 to świetne auto bardzo je kocham :D jest moim dobrym przyjacielem i stać mnie nim jeździć kiedy wracam do polski po 2 miesiacach harówki za granicą wtedy paliwo nie jest drogie jakieś części też nie ale co z tego jak mija miesiąc a ja już nie pamiętam jak ta kasa nawet wyglądała.
    Heh.. jest to moje drugie E32 przygoda trwa już dwa lata a gdy mam pieniędze wiadomo kto z tego korzysta ;)
    Więc myślę że jestem Pasjonatem choć czasem są chwile zwątpienia to jednak zostaje przy 7mce mimo wszystko i oby tak zostało :)
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 18-11-2011 o 21:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •