Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 112

Wątek: Kaczy i nowe 7er

  1. #101
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Kaczy '' kombinuje jak koń pod górkę''...

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  2. #102
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 7er Fanatic
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    434
    BMW
    Ciemna strona mocy
    Skąd
    okolice wwa
    w samochodzie w którym elementy nadwozia mają inny odcień cena 9 koła raczej nie przejdzie. Jak chcesz nowości, zmian to kup sobie E38, albo inne 7er ładne. Jeśli zmiany to tylko na lepsze, a z pewnością e30 nie jest to lepsza zamiana.

  3. #103
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Guner twój angielski jest kiepski chciałeś przyszpanować ale duck to kaczuszka zabawka Jeśli już to Drake ale bez pośrenio i tak za bardzo nie ma tłumaczenia...
    Ten łącznik to nie ma ze mną wiele wspólnego na kole 18 i profilu 245 nie idzie poszaleć do tego jeszcze ze szperą i automatem samochodem jeżdze normalnie czasem wezmę poślizg.
    Za E30 napewno więcej niż 5 bym nie dał zmiana na gorsze? dla mnie nie lecz bajerów bym tam za dużo nie miał ale E30 też ma w sobie to coś.
    Elementy nadzwozia...? Tylko tył wiem że to i tak za dużo ale co zrobić tak dobrali lakier. Inne 7er E32? Nie mam po co bo po co mam sprzedawać dobre E32 i szukać potem nie wiadomo ile czegoś co wogule sie nadaje do jazdy.
    Dżuda tamta E32 była spoko i z dużym nakładem nie był to rupieć do ideału też było daleko poprostu dobre E32 z którego ktoś będzie miał pożytek.
    Obecna ma kilka wad których tamta nie miała ma też zalety zresztą co tu dużo mówić 7 siódemie nie równe.
    Zresztą ktoś jeśli by nawet kupił i chciał by mieć maline to mógł by ją pomalować jeśli z nią zostanę zrobie to ja w niedalekiej przyszłości.
    A łącznik wału w sumie już kupiłem ją z tym jedyne co sprawdziłem to że nie podpora wału. Tłumik drgań napewno nadaje się do wymiany ale czy to bezpośrednio jego wina to zobaczymy a jeśli to skrzynia to też nie dramat lecz nie sądze ale nawet jeśli leży mi jeszcze 2 automaty które powinny być dobre i się przełoży i zobaczy jeśli łącznik nie pomorze

  4. #104
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    Guner twój angielski jest kiepski chciałeś przyszpanować ale duck to kaczuszka zabawka Jeśli już to Drake ale bez pośrenio i tak za bardzo nie ma tłumaczenia...
    rzeczywiscie nad angielskim ciagle pracuje, m.in. prowadzac zajecia ze studentami amerykanskimi, dziekuje za poprawki...mysle, ze do Ciebie pasuje zamiast tego drake bardziej Lame Duck...kolejny pomysł za ktory nie chce kasy:) docen to:) a wracajac do meritum, duck to kaczka, zadna tam zabawka:) nie wiem czy dj kaczka, ale kaczka na pewno:)

  5. #105
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,259
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    26.09.2011r.
    Zamykam na jakiś czas. Kaczy jak wrócisz daj znać to odblokuję.



    09.11.2011r.
    Na prośbę właściciela - otwieram.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 09-11-2011 o 20:32

  6. #106
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Cześć powracam z fotkami żeby co niektórzy przypomnieli sobie jak wygląda moje 7.
    Zmian narazie żadnych poza podstawowymi wymianami robotą zawieszenia i hamulcy
    Doszedł prawy wydech i tyle.
    Obecnie do naprawy mam wymianę sondy furka więcej pali spaliny czasem wypalają oczy no i już trzeba ją dłuzej zakrecić czasem żeby zapaliła
    Ostatnio kupiłem nowy zawiasik klapki i blaszkę naprawiłem siłownik centrala od strony pasażera bo nie odbijał
    nadal brakuje mi halogenów i kratek w zderzak... cóż zrobić nie ma skąd wziąć a niektórzy troche za dużo cenią
    Potrzebował bym uchwycik listwy tylnych lewych drzwi biały zatrzask ze śrubką jeśli ktoś ma proszę o kontakt prześle na piwko za niego.
    Zakładałem temat o kolorze do E32 jednak wstępnie zdecydowałem że w sierpniu trafi na nią lakier Hell Rot (314) Jednak Fajnie było by dostać wasze propozycję
    Głównie chodzi i o kolor czerwony żywy i mocny nie jakiś jasny jak np. Japan ROT 438 ale nie za buraczany myślę że Hell rot byłby ok ale może wy macie jakieś fajne lakierki
    Bo myślę że ta czerwień + szadow i lampy hella świetnie by wyglądały.
    Koniec gadania wrzucam kilka fotek
    Myju myju....


    Myju myju :D....

    Po umyciu :) :D Słabo widać i tak wiem...

    W garażu...

    Czekamy na przegląd w tle E65 czy jak ona tam ma :P


    To by było na tyle jeśli ktoś ma zaczepik kratki w zderzak i halogeny niedrogo to prosił bym napisać do mnie Pozdro :)
    Bumcia niedługo idzie do garażu jeśli spadnie śnieg a narażony na złe warunki i sól będzie Peugeot 406 2.1 TD którego zakupiłem. Ach te kopciuchy jakiś problem już ma z obrotami.... Cóż do Tylko Francuzki Diesel a nie M30 przygotowane przez barona Alexandra von Falkenhausena

    Właśnie trafiłem na fotkę E32 idealnej dla mnie Kolor to BrilantROT 490 Kurde zakochałem się.... Co tu powiedzieć.. Siódemek czerwonych jest mało a do tego gdy lakier będzie ładny i błyszczący będzie świetnie wyglądał zdaje mi się że to nie metalik? I czym się różni od Hell rot czy jest jaśniejszy czy ciemniejszy
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 17-11-2011 o 20:23

  7. #107
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    na syndykacie jest temat z tą czerwoną...

  8. #108
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Możliwe a ja mam z innego fotum też info o niej. :) Ale moja będzie też taka ładna i ładniejsza o L :D
    Ale rzeczywiście jego furka jest w świetnym stanie warta zakupu bo bez dokładania wygląda świetnie.

  9. #109
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Jakoś w czerwieni 7er mi nie pasuje...no ale jeśli Tobie się podoba no to OK...jednak odradzałbym osobiście.A ta czerwona podoba Ci sie tak bardzo z tymi chromami na zderzaku w kolorze czerwonym...jak dla mnie katastrofa.W swojej masz 2 wydechy...czy mi się tylko wydaje?
    Ostatnio edytowane przez arturo193 ; 18-11-2011 o 14:03
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  10. #110
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Nie Artur tam rzeczywiście jest dodatkowy wydech co lepsze aktywny, Mi się podoba z modyfikacji nic więcej nie mam a co do wydechu to pomyślałem że gdyby coś się stało to bez inwazyjne go można będzie zdjąć ale jednak mi się podoba i napewno zostanie:), właśnie też zauważyłem że czerwona ma również takie listewki mam mieszane uczucia.Nie krytykuje tego ale też sam bym tak nie zrobił bo zderzak właśnie zatracił proporcje kolorystyczne czarne listewki były by najlepsze.
    Tam koledzy ona się świeci ale nie uwierze że lakiernik w tym nie pomagał skoro listewki ruszone to napewno też coś wiecej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •