Cytat Zamieszczone przez ralf78
Panowie spotkalo mnie dzisiaj cos dziwnego. Mianowicie jadac do roboty, autko mi zgaslo przed swiatlami, kiedy zapalilem tocząc sie jeszcze pojawila mi sie kontrolka EML, dojechalem na niej do pracy( autko oczywiscie stracilo na mocy). Po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu kontrolka zgasla, i sie juz nie zapala.Zastanawia mnie co to mogło byc , mysle ze komp dostal warjacji zpowodu odpalenia autka w ruchu ale sam nie wiem poradzcie cos jak mozecie.

Witam

Mam identyczny problem ale w e46 m3, już kilka razy zapalał mi sie napis "EML" (jakies 4-5 razy) ale zawsze gdy wylaczylem/wlaczylem silnik pomagalo az do wczoraj... zapalilo sie i juz niezgasło.. objawy takie same słaba reakcja na gaz i około 30% dostepnej mocy :/ dałem dzisiaj auto do serwisu i zobaczymy co bedzie... ale napewno niedam sie zbajerowac na nową przepustnice bo w aucie ktore ma 4 lata przepustnica niemogła sie zużyc.. podejrzewam ze to jakis błąd komputera lub jakies kable niestykają, prubowałem znaleś ten bezpiecznik przy akumulatorze o którym mówił <Sebek> jest tam jakaś kostka na kablu ale tak zbudowana ze niemam pojecia jak ją otworzyć..(moze dlatego ze inny model auta i niema takiego czegos) jestem ciekawy przez co to poszło, auto było garażowane caly rok wiedz niebyło narażone na zawilgocenie elektroniki..



Jezeli ktos miał taki sam problem w e46 (silnik 6 cylindrowy) i udało mu sie usunąć tą usterke prosze o podzielenie sie wiedzą na pw. lub na forum (jezeli to niebedzie OT ;) )





Pozdrawiam