Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Mobilny internet na karte w Polsce

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja

    Mobilny internet na karte w Polsce

    Mam taki problem za kilka dni jade do polski i kapletnie nie wiem jak to zrobic zeby miec internet w telefonie . Na chwile obecna mam iphona 4 . Chcial bym poprostu w polsce kupic karte jakas bez abonamentu doladowac ja i miec internet najlepie w jak najlepsze jakosci .

    Mozecie mi cos polecic i wogole wytlumaczyc na jakie zasadzie to dziala ? Czy w polsce bez problemu kupie karte do iphona ? Aha z telefonu tez bede czasem dzwonil wiec taka mozliwosc tez musi byc zachowana .

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,251
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Wybierz sobie jakąkolwiek kartę prepaidową, do niej dokup pakiet danych za jakąś tam kwotę. Jak się skończy to doładowujesz i po problemie. Jeśli masz zamiar siedzieć w jakimś większym mieście albo znanym kurorcie to w zasadzie każdy operator GSM będzie oferował HSDPA. Jeśli masz zamiar dużo podróżować po PL (szczególnie po małych mieścinach) odradzałbym PLAY, bo oni nie mają swojej sieci i w tych małych miastach opłaty za dane są droższe. Jak coś jeszcze chcesz wiedzieć to pytaj ;)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    a jak jest z dostepem do malych kart sim tych do iphona ? w kazdym kiosku kupie taka karte czy tylko w salonie ?

  4. #4
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,251
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Tych microkart sim nie ma tak ogólnie dostępnych niestety. W salonach firmowych pewnie będzie łatwiej.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 02-06-2011 o 08:25

  5. #5
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Ja korzystam z play-a tyle że mam w abonamencie mam pakiet danych i na prawdę dobrze chodzi ten internet

  6. #6
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,251
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Ja korzystam z play-a tyle że mam w abonamencie mam pakiet danych i na prawdę dobrze chodzi ten internet
    Ja też, ale jestem świadomy ułomności ich sieci stacji dlatego nie polecam do korzystania w mieścinach w których na pewno włączy się R, czyli roaming danych.

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    No tak,ale powiem Ci że musi już być konkretna "dziura" żeby mi się łączyło przez R

  8. #8
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Ja też nam PLAY i u mnie jest lipa. Play mocno ogranicza prędkość do 2 mbit/s. Inni operatorzy tego nie robią. Było ładnie ale od kilku miesięcy im się coś pomieszało. Jak ma być szybko to albo PLUS albo Orange. Ja polecam Iplus.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Co do Orange to nie polecam :( Mam PLAY i spory transfer w abonamencie i nie ma co nazekać .Zawsze można pomyśleć o Plusie :)
    Co do karty polecam samemu i nie jest to trudne http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-...ne-4-lub-ipada
    Ostatnio edytowane przez Mirosław ; 02-06-2011 o 14:36

  10. #10
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Orange tez nie polecam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •